کارتن فروشی در شرق تهران

تهران پرجمعیت شهر ایران است که نیاز به ابزار و وسایل در آن بیشتر از شهر های دیگر می باشد. این شهر برای مدیریت بهتر و دسترسی مردم به همه خدمات و امکانات به چهار قسمت شمالی، جنوبی، شرقی و غربی تقسیم شده است. هر یک از این بخش ها نیاز های فراوانی دارد که باید رفع شود. همه شما به خوبی از نقش کارتن در مشاغل و کسب و کار های مختلف آگاه هستید و میدانید اکثر مشاغل در قسمت های مختلف خود به کارتن نیاز دارند. شرق تهران یکی از قسمت هایی است که فروش و ارسال محصولات به نقاط مختلف این شهر زیاد است. این ارسال محصولات باعث می شود که نیاز به کارتن فروشی در شرق تهران کاملا احساس شود. با وجود شرکت کارتن پایتخت دیگر لازم نیست ساکنین فروشگاه ها و همچنین مردم شرق تهران نگرانی بابت تهیه کارتن را داشته باشند.

کارتن فروشی در شرق تهران

وجود یک کارتن فروشی در هر منطقه ای لازم است. از آنجایی که فروشگاه ها و مشاغل بسیاری در پایتخت کشورمان وجود دارد، نیاز به یک کارتن فروشی بیشتر مشخص می شود. یک کارتن فروشی باید بتواند نیاز های تمامی مشاغل را با تولیدات مختلف کارتن برطرف کند. برای مثال قنادی ها جعبه مخصوص خود را نیاز دارند و نمی توانند از کارتن های تولیدی برای نیاز های دیگر استفاده کنند. نوع تولید کارتن با توجه نوع نیاز است. شرکت کارتن پایتخت با داشتن بروزترین دستگاه ها برای تولید انواع مختلف کارتن توانسته نیاز مشاغل مختلف به کارتن را برطرف کند. همچنین شرکت کارتن پایتخت دارای مجرب ترین افراد برای تولید کارتن است که سابقه طولانی مدتی را در تولید این محصول دارند. با این اوصاف شما می توانید نیاز خود به انواع کارتن را با کمک شرکت کارتن پایتخت برطرف کنید.

خرید کارتن اسباب کشی شرق تهران
قیمت کارتن اسباب کشی در شرق تهران

انواع بسته بندی کارتن

کارتن فروشی در شرق تهران باید بتواند کارتن های اسباب کشی را در مدل های مختلف طراحی و تولید کند تا بتواند همه نیاز های مشاغل و کسب و کار های مختلف را برطرف کند. از این رو در این قسمت می خواهیم در مورد انواع کارتن های تولیدی در طرح های مختلف برای انواع نیاز ها برایتان صحبت کنیم.

کارتن های چهار درب

این کارتن ها یکی از پر مصرف ترین جعبه های کارتنی در کشور اند که در کارخانه های کارتن سازی بخش تولیدی بسیار فعالی دارند. کارتن چهار درب را کارتن مادر می نامند. همانطور که از نام این جعبه پیداست، این جعبه ها در قسمت بالایی خود چهار درب دارند. بیشتری کارایی کارتن مادر، مربوط به حمل وسایل سنگین از فروشگاه ها تا منزل است. این کارتن ها برای قرار گیری محصولات کوچک اما سنگین استفاده می شوند. مقاومت این جعبه ها بالا است و می توانید از آن ها برای اسباب کشی نیز استفاده کنید.

مقاومت این جعبه های کارتنی هنگامی تضمین می شود که شما آن ها را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. شرکت کارتن پایتخت با استفاده از ناظران مجرب در هر بخش تولید اقدام به تولید با کیفیت ترین این نوع کارتن ها کرده است. جعبه های تولیدی شرکت کارتن پایتخت توانایی رقابت با نمونه های خارجی را دارد. شرکت کارتن پایتخت در تلاش است تا با تولید جعبه های کارتنی در کلاس جهانی، حرف هایی را برای گفتن در فضای رقابتی بین المللی تولید کارتن داشته باشد.

جعبه های کشویی

این نوع از جعبه ها یکی از طرح هایی است که کارتن فروشی در شرق تهران باید به نحو احسنت آن ها را تولید کنند. جعبه های کشویی از یک غلاف و یک کشو تولید می شوند که اغلب از مقوا ساخته می شوند. عمده ترین کاربرد جعبه های کشویی برای صادرات محصولات مختلف از قبیل خرما است. در تولید جعبه هایی که مخصوص صادرات است باید نهایت کیفیت را به هنگام تولید اجرا کرد. برای اینکه به هنگام صادرات محصولات به کشور های دیگر دچار مشکل نشوید باید برای پیدا کردن با کیفیت ترین جعبه های کشویی اقدام کنید. شما برای این کار می توانید از شورت کارتن پایتخت کمک بخواهید. شرکت کارتن پایتخت می تواند بهترین جعبه های کشویی را با نازل ترین قسمت برای شما تولید کند. این جعبه های تولیدی شرکت کارتن پایتخت این اطمینان را به شما می دهد که در هنگام صادرات محصولتان هیچ مشکل و آسیبی به بار وارد نمی شود.

خریدکارتن جعبه کشویی
خرید جعبه کشویی مقوایی

کارتن های دسته دار

کارتن های دسته دار از جمله پرفروش ترین کارتن های کارتن فروشی در شرق تهران می باشند. نوع تولید این کارتن ها است که مشتری را علاقه مند به خرید می کند. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی مردم علاقه مند هستند تا خرید های خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند. در این بین یکی از مواردی که می تواند رغبت مشتری را برای خرید مجدد بالا ببرد، کارتن های ارسال محصول است. افرادی که دارای کسب کار های مختلف هستند می توانند با استفاده از کارتن های دسته دار برای ارسال محصولات، مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند.

برای طراحی زیباترین کارتن های دسته دار می توانید به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید و زیباترین طرح ها را برای فروشگاه خود انتخاب کنید. همچنین شرکت کارتن پایتخت این قابلیت را فراهم کرده تا شما بتوانید کارتن های دسته دار را با طرح دلخواه خود تولید کنید.فقط کافیست به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و طرح مد نظر خود را برای تولید کارتن دسته دار ارائه دهید.

جعبه کیبوردی

این جعبه های یکی دیگر از نیازهایی است کارتن فروشی در شرق تهران باید آن را برطرف کند. این جعبه های کارتنی برای اتصال به خود نیاز به منگنه و چسب ندارند و به خود متصل می شوند. کاربرد این جعبه ها بیشتر در بسته بندی کفش، ساعت، قطعات الکتریکی و انواع قطعات الکترونیکی است. در تولید این جعبه های لازم است ظرافت های لازم به خرج داده شود تا در زیباترین حالت خود تولید شوند.

جعبه درب دارویی

یکی از عمده ترین کارتن های تولیدی شرکت کارتن سازی تولید جعبه های درب دارویی است. این جعبه ها به منظور انتقال لوازم آرایشی و بهداشتی و انواع دارو ها تولید می شود. اما از مهم ترین کاربرد هایی که این جعبه ها دارند، جا به جایی لوازم شکستنی است. برای انتقال لوازمی از قبیل لامپ لازم است جعبه های مقاومی تهیه شود.

از آنجایی که نیاز به دارو یکی از مهم ترین نیاز های جامعه است که باید برطرف شود، باید برای بسته بندی آن هزینه زیادی پرداخته شود. به همین دلیل برای بسته بندی این موارد از جعبه های درب دارویی و ته قفلی کارتنی استفاده می شود که قیمت مناسبی دارند. شما برای تهیه این کارتن ها می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید. شرکت کارتن پایتخت می تواند جعبه درب دارویی را در تعداد بالا برای شما در اسرع وقت تولید کند. علاوه بر صرفه جویی در زمان، تعرفه مناسب یکی دیگر از مواردی است که شرکت کارتن پایتخت برای ارائه جعبه درب دارویی ارائه می دهد. فراموش نکنید که این تعرفه مناسب تاثیری در پایین آمدن کیفیت کار ندارد. در واقع شما با کیفیت ترین و مقاوم ترین جعبه های تولید شده را با حداقل قیمت دریافت خواهید کرد.

جعبه دارویی
تولید جعبه های درب دارویی

کارتن تلسکوپی

کارتن اسکوبی از دو بخش زیره و رویه تشکیل می شود. کاربرد این جعبه ها به اندازه آن ها بستگی دارد. برای مثال اگر این جعبه ها در اندازه های کوچک تولید شوند می توان برای بسته بندی خرما با وزن تقریبی 900 گرم استفاده کرد. اما اگر همین جعبه ها با اندازه های بزرگتر تولید شود برای بسته بندی خرما به صورت فله مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شرکت کارتن پایتخت

تمامی مواد ذکر شده از نیاز های یک کارتن فروشی در شرق تهران است که وظیفه دارد انواع کارتن ها را برای رفع نیاز های مختلف تولید کند. برای سفارش جعبه های کارتنی مورد نظر خود می توانید از شرکت کارتن پایتخت کمک بگیرید.

تلفن تماس با شرکت کارتن پایتخت: ..........

آدرس شرکت کارتن پایتخت: ........