کارتن فروشی در شمال تهران

پایتخت ها پر جمعیت ترین نقاط هر کشور به شمار می روند. شهر تهران نیز در کشور ما از این قضیه بی نصیب نمانده است. تهران یکی از شلوغ ترین نقاط کشور ما به شمار می رود که تردد در آن زیاد است. به پیشرفت تکنولوژِی و شلوغی شهر ها اکثر مردم ترجیح می دهند اکثر خرید های خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام دهند. این کار فضای رقابتی را برای فروشندگان بالا می برد.

در این بین فروشگاهی می تواند فروش بیشتری داشته باشد که مخاطبان بیشتری جذب کند. یکی از راه های جذب مشتری در این نوع فروش ارائه محصولات در زیباترین شکل و شمایل است. هنگام بسته بندی محصول برای ارسال به مشتری، این جعبه بیرونی است که توجه مشتری را جلب می کند. انسان ها به زیبایی و رعایت نظم علاقه دارند و با دریافت محصولات در شیک ترین بسته بندی علاقه بیشتری برای تکرار خرید خواهند داشت.

تمامی مشاغل و کارگاه ها برای ارسال محصولات خود به کارتن نیاز دارند اما این خلاقیت در طراحی کارتن ها است که می تواند برای آنها مخاطبان بیشتری داشته باشد. شمال تهران یکی از مهم ترین نقاط پایتخت است که نیاز به این جعبه ها را بیشتر از هر قسمت دیگری حس می کند. کارتن فروشی در شمال تهران باید به شکلی باشد که جعبه های ارائه شده را در بهترین صورت ممکن به مشتریان این منطقه ارائه شود.

کارتن فروشی در شمال تهران

شمال تهران منطقه ای است که افراد ساکن در آن اکثر خرید های خود را به صورت غیر حضوری انجام می دهند. کارتن فروشی در شمال تهران نیز یکی از اصلی ترین نیاز هایی است که باید برطرف شود. اما با وجود شرکت کارتن پایتخت این نگرانی برای ساکنان این منطقه برطرف شده است.

شرکت کارتن پایتخت آماده است تا تمامی کارتن های تولیدی را با بالاترین کیفیت برای سراسر پایتخت ارسال کند. البته شما می توانید برای خرید انواع جعبه های کارتونی به این شرکت مراجعه کنید. جعبه هایی که استفاده از آن ها برای ارسال محصولات تولیدی شما می تواند تاثیر بالایی در جذب مشتری برای شما داشته باشد. زیرا این جعبه ها در زیباترین و خاص ترین اشکال طراحی و تولید شده اند.

کارتن فروشی در شمال تهران
قیمت کارتن خالی در شمال تهران

همچنین شما به هنگام ثبت در خواست خود می توانید جعبه هایی سفارشی خود را با طرح دلخواه خود به شرکت کارتن پایتخت سفارش دهید تا این جعبه ها با طرح مد نظر شما ساخته شود.

انواع جعبه های کارتونی

اما حال لازم است در مورد این جعبه های تولیدی کارتن فروش در شمال تهران بیشتر آشنا شوید. جعبه های کارتونی دارای انواع مختلفی اند که هر کدام از آن ها را می توان برای قرار دادن محصولات و اشیای خاص خود استفاده کرد. اکنون در وبسایت کارتن پایتخت می خواهیم به معرفی انواع این جعبه ها بپردازیم.

مقوای پشت طوسی

همانطور که از نام این کارتون ها پیداست، یک سوی این جعبه های کارتونی به رنگ طوسی می باشد. از این نوع کارتن برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می شود در واقع چاپ این جعبه ها برای قرار گیری محصول به خصوص نیست و می توان از قرار گذاری تمام کالا ها در این جعبه های کارتونی استفاده کرد اما بیشتر برای ساخت جعبه کبریت و ساخت پاکت سیگار از این نوع کارتن استفاده می شود.

از ویژگی های بارز این کارتن می توان به سختی یا نرمی زیاد، شفافیت آن اشاره کرد. روی این کارتن ها سفید و پشت آن طوسی رنگ است.مقوای پشت طوسی یا مقوای دوبلکس از ورقه های مقوا دو لایه ساخته می شوند. این دو لایه مقوا با صفحه های مخصوص مرطوب به یکدیگر چسبانده می شوند.

ایندل برد

شاید اسم این نوع مقوا را کمتر شنیده باشید اما این نوع مقوا با مقاومت بالایی که از خود دارد بیشتر در صنعت بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. ایندل برد یا ایندربرد نام های این نوع مقوا است. این مقوا در کارخانه های کارتن سازی ساخته می شود.

ایندل برد یا ایندربرد مقوایی سفید رنگ است که از آن به عنوان مقوای بهداشتی نیز یاد می شود. این مقوا با بافت و جنس خوبی که دارد برای بسته بندی دارویی و انواع محصولات غذایی نیز قابل استفاده است. شرکت های دارویی از مهم ترین مشتریان برای ثبت سفارش این نوع مقوا هستند.

از آنجایی که نیاز به دارو در سراسر کشور زیاد است، تعداد جعبه ها برای بسته بندی این اقلام نیز بالا می باشد. این بالا بودن آمار نیز به سرمایه زیادی برای تولید ایجاد می کند. اما قیمت پایین یکی از دلایلی است برای بسته بندی انواع دارو ها از کارتن یا مقوای ایندل برد استفاده می کنند.

هزینه ساخت این نوع مقوا نسبت به کارتون های دیگر پایین تر است. به همین دلیل از این نوع مقوا برای تولید جعبه ها با تعداد بالا استفاده می شود.

مقوای گلاسه

این نوع مقوا از مرغوب ترین و مناسب ترین کاغذ ها برای استفاده در صنعت چاپ است. هرچه گرماژ این ها بیشتر باشد کیفیت چاپ روی آن ها نیز بیشتر خواهد بود. پس میزان کیفیت این کار ها به مقدار گرماژ بستگی دارد. هرچه تعداد و مقدار رنگ ها برای چاپ بیشتر باشد، به کاغذ گلاسه سنگین تری نیاز است.

انواع مقوای گلاسه

کاغذ گلاسه به دو نوع براق و مات تقسیم می شود. این کاغذ های گلاسه در هر دو نوع به صورت ی رو و دو رو ارائه خواهند شد. کاربرد این کاغذ های گلاسه در چاپ متن مجله، جلد کتاب، یا محصولات تبلیغاتی مختلف اعم از: بروشور، کارت ویزیت، کاتالوگ و غیره می باشد.

جعبه هایی که با این جنس از کارتون یا مقوا ها ساخته می شوند معمولا دو مسئولیت دارند. نمایش برند های محصولات برای تبلیغ، نگهداری از محصولات در فروشگاه ها دو مسئولیتی است که این جعبه های تولید شده برعهده دارند.

تولید این نوع از جعبه ها در سایز و اندازه مختلف انجام می شود. بنابراین می توان این جعبه ها را با سایز و اندازه دلخواه تهیه کرد. اگر قصد دارید چندین محصول را با قیمت مختلف در یک قسمت و در یک قفسه قرار دهید حتما از این جعبه ها استفاده کنید. زیرا این جعبه ها انتخاب خوبی برای تفکیک محصولات مختلف هستند.

تولید انواع جعبه ها کارتن فروشی در شمال تهران

برای سفارش انواع جعبه های مد نظر خود با تمامی جنس های معرفی شده می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید. تمامی این جعبه ها با بالاترین کیفیت و استفاده از بهترین مواد به هنگام ساخت آن ها در شرکت کارتن پایتخت ساخته می شوند. این کار های ساخته شده که در قالب جعبه ارائه می شود قابل استفاده در تمامی مشاغل می باشند.

شما می توانید این جعبه ها را تنها با مراجعه به وب سایت شرکت کارتن پایتخت درخواست خود را ثبت کنید. مشاوران ما در کمتر از سه روز با شما برای نهایی کردن سفارش های ثبت شده تان تماس خواهند گرفت.

شرکت کارتن پایتخت با سابقه طولانی که در فروش کارتن در شمال تهران دارد می توانند تمامی درخواست های شما را با طرح های دلخواه و اندازه های متفاوت و مد نظر شما انجام دهد. شرکت کارتن پایتخت با نیرو های زبده و با تجربه ای که در اختیار دارد در صدد رقابت با نمونه های خارجی برای تولید انواع کارتن و مقوا ها می باشد.

خرید انواع جعیه های کارتن فروشی
قیمت انواع کارتن های خالی در تهران

در شرکت کارتن پایتخت برای تولید کارتن از به روزترین دستگاه ها استفاده می شود. تمامی مراحل ساخت کارتن تحت نظر مهندسین متخصص انجام می شوند.. تمامی فعالیت های این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی است. اما مهم ترین هدفی که این شرکت کارتن فروشی در شمال تهران دارد کسب رضایت مشتریان است. لبخند رضایت مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه آن ها از اصلی ترین هدف های شرکت کارتن پایتخت است. امیدواریم با ارائه بهترین کارتن های لبخند رضایت را بر لب تمامی مشتریان عزیزمان شاهد باشیم. موفق باشید.

آدرس شرکت کارتن پایتخت جهت مراجعه: ............

جهت تماس با شرکت کارتن پایتخت با شماره های : ..................... تماس حاصل فرمایید.