فروش کارتن خالی در شرق تهران

کارتن خالی یکی از کارتن های تولیدی شرکت های کارتون سازی است. از آنجایی که این محصول در کارخانه ها نقش مهمی را بر عهده دارد، بخش های مختلف خط تولید را به تولید این کارتن ها اختصاص می دهند. اما بهتر است کمی درباره فروش کارتن خالی در شرق تهران نیز بدانید. شرق تهران منطقه ای از پایتخت است که بخش زیادی از جمعیت کشور را در درون خود جای داده است.

این جمعیت در موارد مختلفی نیاز به کارتن خالی دارد. از مهم ترین نیاز های که کارتن های خالی باید آن را برطرف بسته بندی وسایل خانه به هنگام اسباب کشی است. اسباب کشی مهمترین جایی است که نقش کارتن خالی را برای ما مشخص می کند. در این مطلب که در وبسایت شرکت کارتن پایتخت برایتان تهیه کردیم می خواهیم به نقش کارتن خالی در زندگی انسان های ساکت پایتخت بپردازیم.

فروش کارتن خالی در شرق تهران

همانطور که گفتیم نقشی که کارتن خالی در اسباب کشی بر عهده دارد مهمترین مزیت این کارتن ها است. اما حال باید راجب منطقه فروش این کارتن ها نیز بدانید. شرق تهران منطقه مسکونی است که تراکم جمعیت در آن بالا می باشد این تراکم جمعیت باعث شده در همه ایام سال انسان های زیادی به این منطقه وارد و خارج شوند. در هنگام اسباب کشی نیاز به کارتن بیش از هر چیزی به چشم می آید. باید کارتن هایی را در این زمان تهیه کنید که بتوانند تمامی وسایل خانه را در خود جا گذاری کنند. کارتن خالی باید بتوانند تمامی وسایل را در خود جای دهد.

اما پیشنهاد ما خرید خرید کارتن خالی از پایتخت شرکت کارتن پایتخت است. این شرکت با استفاده از شناسایی نیاز های انسان ها به هنگام اسباب کشی توانسته بهترین کارتن های خالی را برای شما تولید کند که هنگام اسباب کشی از آنها استفاده کنید. شرکت کارتن اسباب کشی کارتن های خالی را با توجه به محصولات مختلف تولید می کند یعنی برای هر محصول کارتن خالی به خصوصی تولید می کند.

فروش کارتن خالی در شرق تهران
خرید کارتن خالی در شرق تهران

انواع کارتن خالی

همانطور که از محصولات و نیاز هایی که به کارتن آگاه هستید باید بدانید که مرکز فروش کارتن خالی در شرق تهران باید چه کارتن هایی را تولید کند؟ شرق تهران منطقه ای پر از مناطق مسکونی و ساختمان هایی است که توانسته افراد زیادی را در خود جای دهد. این مردم در هنگام جا به جایی به کارتن هایی نیاز دارند که بتواند تمامی وسایل را بسته بندی کند.

کارتن های خالی با توجه به تعداد لایه هایی که آن ها را شکل میدهد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. حال با ما باشید تا انواع کارتن های خالی را برای شما معرفی کنیم.

کارتن های دو لایه

مرکز فروش کارتن خالی در شرق تهران اقدام به تولید کاتن هایی کرده است که از نظر استحکام دوام مناسبی ندارند. کارتن های دولایه نسبت به دیگر کارتن های خالی از مقاومت ضعیف تری برخوردارند. اما این مقاومت پایین نمی تواند دلیلی بر تولید اندک آن ها داشته باشد چرا که از همین کارتن نیز در قسمت های مختلف شهر برای امر های مختلف استفاده خواهد شد.

فروشگاه ها و کارخانه های ساخت بیسکوییت را می توان مهمترین خریدار کارتون های دو لایه دانست. مرکز فروش کارتن خالی در شرق تهران معمولا این دسته از کارتن ها را برای بسته بندی محصولات موجود در فروشگاه ها و خوراکی های مختلف تولید می کند.

فروش کارتن خالی در شرق تهران کارتن های سه لایه

کارتن های سه لایه شامل دو لایه صاف بیرونی و یک لایه چین دار در میان این دو لایه صاف قرار است. کارتن سه لایه استحکام خوبی دارد. لایه چین دار این کارتن از جنس کاغذ فلوتینگ ساخته شده این مقاومت را ایجاد کرده. کارتن های سه لایه به دلیل استحکام نسبتا خویی که دارد بسیار پر کاربرد هستند. این دسته از کارتن ها بیشتر در بسته های پستی و اسباب کشی به کار می روند. خط تولید شرکت های کارتن سازی بخش عمده ای را در اختیار تولید این کارتن ها قرار داده است.  مرکز فروش کارتن خالی در شرق تهران باید نیاز به این کارتن را برطرف کند.

کارتن های سه لایه، در اسباب کشی کاربرد بالایی دارند. شرکت کارتن پایتخت کارتن سه لایه با کیفیت را با استفاده از بهترین مواد تولید می کند. اگر تصمیم به اسباب کشی دارید و نیاز به کارتن پیدا کردید، بهترین گزینه برای سفارش، شرکت کارتن پایتخت است. برای تهیه و سفارش بهترین کارتن های سه لایه لازم است فقط به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید و پس از درخواست کارتن های سه لایه پشتیبانان شرکت با شما تماس خواهند گرفت.

خرید کارتن سه لایه در تهران
قیمت کارتن سه لایه در تهران

کارتن پنج لایه

اما حال به معرفی یکی از مستحکم ترین کارتن های موجود در مرکز فروشی کارتن خالی در شرق تهران خواهیم پرداخت. کارتن پنج لایه از سه لایه صاف و دو لایه فلوت ساخته شده است که می توانند وزن زیادی را تحمل کنند. به همین خاطر به این نوع کارتن، کارتن پنج لایه می گویند. کارتن پنج به دلیل اینکه استحکام بسیار خوبی که دارد بیشتر در وسایل های شکستی مثل لیوان، بشقاب و وسایل های گران قیمت مورد استفاده قرار می گیرد. در کارتن پنج لایه مادهای به کار رفته است که از انعطاف پذیری آن جلوگیری می کند.

خرید این کارتن های خالی پنج لایه در شرکت کارتن پایتخت انجام می شود. پس برای تهیه آن ها نگران نباشید.

قیمت کارتن خالی

معمولا افرادی که برای خرید انواع کارتن های خالی اقدام می کنند، به قیمت آن توجه بالایی دارند. تعیین قیمت کارتن خالی یکی از مهم ترین مولفه های است که شرکت های کارتن ساز باید آن را انجام دهند.

مردم علاقه مند هستند تا کمترین هزینه را برای خرید کارتن خالی بپردازند اما از طرفی نمی خواهند کارتن های بی کیفیتی نیز خریداری کنند. مردم همواره به دنبال شرکت هایی می گردند که بهترین کارتن های خالی را با پایین ترین تعرفه ارائه دهند. اما یکی از سوال هایی که در مورد قیمت کارتن خالی مطرح است چگونگی قیمت گذاری این کارتن ها است؟ به راستی قیمت یک کارتن خالی 2، 3 و 5 لایه با چه معیاری مشخص می شود؟ در این بخش به پاسخ به این سوال خواهیم پرداخت. تا معیار های قیمت گذاری بر تمامی کارتن های خالی را برایتان مشخص کنیم.

قیمت خالی تابع چند دلیل است که در کنار یکدیگر باعث مشخص شدن قیمت می شوند. جنس کارتن استفاده شده در جعبه های کارتونی، ابعاد کارتن و میزان استحکام کارتن از مهم ترین دلایلی اند که نقش تعیین کننده ای در قیمت کارتن خالی دارند.

در بحث جنس کارتن باید بگوییم که برای ساخت کارتن هرچه از مواد درجه یک تر و استاندارد تری استفاده شود قیمت نیز بالاتر می روند. اگر در وبسایت های مختلف کاتن هایی را مشاهده کردید که پایین تر از حد معمول قیمت گذاری شده است بدانید از مواد بی کیفیت برای ساخت آن ها استفاده شده. پس کارتونهای مناسب اند که قیمت گذاری در آن عادلانه باشد.

قیمت کارتن خالی در تهران
قیمت کارتن خالی ارزان در تهران

نکته تعیین کننده دیگر ابعاد و اندازه کارتن را در قیمت است. کارتن های محصولاتی چون گاز و تلویزیون به علت حجم بالایی که دارند برای ساخت جعبه های کارتونی، حجم زیادی از کارتن را به خود فرار می گیرند. بنابراین هر چه طول، عرض و ارتفاع کارتن ها بیشتر باشد قیمت جعبه ها نیز بالاتر خواهد رفت. این مورد نیز در قیمت فروش کارتن خالی در شرق تهران تاثیر گذار است.

اما آخرین مسئله ای که در  قیمت کارتن های خالی  اثر گذار است، میزان استحکام می باشد. مهمترین انواع کارتن های خالی همانطور که گفته شد به سه دسته دوف سه و پنج لایه تقسیم می شود. هر چه تعداد لایه کارتن به کار گرفته شده در جعبه کارتون خالی بالاتر باشد قیمت نیز بالاتر است. در این مورد قیمت، تابع تعداد لایه کارتون است. این طبیعی است که قیمت کارتون های 5 لایه به نسبت کارتون های 2 لایه بالاتر باشد.

تمامی توضیحات ارائه شده در مورد فروش کارتن خالی در شرق تهران مربوط به وب سایت شرکت کارتن پایتخت است. شرکت کارتن پایتخت با در نظر گرفتن تمامی موارد و استثنائات اقتصادی و بحث کیفیت کار، اقدام به تولید نمونه های مختلف کارتن خالی کرده است. موفق باشید.