وسایل اسباب کشی

هر وقت حرف از اسباب کشی می شود، به ناچار تمامی ما یاد سختی های آن می افتیم. اما شرکت پایتخت با تمهیداتی که برای شما اندیشیده سختی های این کار را به لذت مبدل کرده است. شرکت پایتخت با ارائه وسایل اسباب کشی با بهترین کیفیت این کار سخت و ناامن را به فعالیتی لذت بخش مبدل ساخته است. با استفاده از وسایل اسباب کشی دیگر نگران حجیم بودن وسایل و ناکارآمدی باربری ها نباشید و با خیالی آسوده به حمل و نقل خود بپردازید. اگر مایلید تا در این مطلب با انواع وسایل اسباب کشی و نحوه خرید و فروش وسایل اسباب کشی بیشتر آشنا شوید در این مطلب با ما همراه باشید.

انواع وسایل اسباب کشی

در ابتدای امر انواع وسایل اسباب کشی را بیان خواهیم کرد تا با گونه های مختلف این نوع وسایل بیشتر آشنا شوید.

سلفون 250 متری صنعتی

یکی از بهترین و کاربردی ترین وسایل اسباب کشی سلفون است. خانه دارها و مادرها با این وسیله بیشتر از سایر افراد برای نگهداری مواد خوراکی آشنایی دارند. از سلفون های صنعتی نه تنها در خانه و شیرینی پزی ها و سایر کاربری ها می توان استفاده کرد بلکه می توان آن را جز یکی از کارآمدترین وسایل اسباب کشی دانست. سلفون ها برای وکیوم کردن مبل، صندلی، بالشت، پشتی و فرش بهترین وسیله به شمار می روند. سلفون هایی که شرکت ما تولید می کند نسبتا ضخیم و طبق استانداردهای جهانی ساخته می شود تا ا بتواند در برابر ضربه و رطوبت مقاوم باشد.

خرید سلفون
خرید وسایل اسباب کشی

نایلون حباب­دار

از نایلون های حبابدار می توانید در اسباب کشی ها استفاده کنید. نایلون های حبابدار جزئی از خاطرات گذشته همه ما بوده و از دیر باز تا امروز با ما همراه بوده است. این شی نوستالژیک امروزه به عنوان وسایل اسباب کشی مورد استفاده قرار می گیرد. از نایلون های حبابدار به عنوان ضربه گیر استفاده می شود. بین چینی ها، بلورجات، اطراف تلویزیون و سایر فضاها می توانید از نایلون حباب دار به عنوان ضربه گیر استفاده کنید. سایت ما این لوازم اسباب کشی را به صورت متری و رولی ارائه می کند.

بقچه زیپ ­دار

بقچه زیپ دار که به کاور هم معروف است از دیگر وسایل اسباب کشی به شمار می رود که در هنگام حمل و نقل بسیار کارآمد است. بقچه زیپ دار یا کاور مناسب برای لباس های مجلسی، لباس های معمولی، وسایل بازی کودکان، مناسب پتو، بالش، وسایل تمیز بهداشتی و تشک می باشد. کاور یا بقچه های زیپ دار در طرح ها و اندازه های مختلفی تولید و عرضه می شوند. کوچک، متوسط و بزرگ سه سایزی هستند که شرکت پایتخت آنها را به بازار عرضه می کنند. شما می توانید با توجه به نوع کاربری خود یکی از سایزها را انتخاب و خریداری کنید. در هنگام خرید لوازم اسباب کشی مانند بقچه زیپ دار به سایز آنها توجه کنید. هر چه سایز این نوع وسایل بیشتر باشد، هزینه بالاتری را در بر خواهد گرفت.

ساک ضخیم دسته دار

ساک های ضخیم دسته دار را می توانید در هنگام حمل و نقل برای جابجایی وسایلی که حجم زیاد و وزن پایینی دارند استفاده نمایید. ساک های ضخیم جز وسایل اسباب کشی هستند که علاوه بر زمان حمل و نقل در خانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با خرید این محصول می تواند یک تیر دو نشان بزنید.

چسب پهن OPTE

چسب پهن OPTE یا شیشه ای که در شرکت پایتخت ساخته می شود از ضخامت بالا و چسبندگی بی نظیری برخوردار است. با استفاده از این چسب ها می توانید انواع کارتن ها و لوازم درب دار را به هم ببندید یا در فضاهای مختلف و نگهدارنده اقام از آنها استفاده نمایید. چسب های پهن شیشه ای جز وسایل اسباب کشی هستند که بعد از حمل و نقل نیز می توانند بسیار کارآمد باشند و در روزمرگی ها مورد استفاده قرار بگیرند.

دستگاه چسب ­کشی

 دستگاه های چسب کش به دو دسته دستگاه چسب کش دسته دار و چسب کش بدون دسته تقسیم بندی می شوند. از هر دو دستگاه جهت سهولت در بسته بندی استفاده می شود. با این دستگاه ها به راحتی می توانید عملیات چسب کاری را انجام داده  و چسب کمتری را هدر دهید. صرفه جویی در مصرف چسب در هنگام چسب کاری وسایل اسباب کشی می تواند هزینه های حمل و نقل را کاهش دهد و از زمان بسته بندی بکاهد. وجود دستگاه های چسب کش بسیار ضروری است.

خرید دستگاه چسب کش ارزان
قیمت دستگاه چسب کشی ارزان

نخ اسباب کشی

از دیگر وسایل اسباب کشی می توان به نخ اشاره کرد. نخ ها در اسباب کشی به دو دسته نخ بزرگ و نخ کوچک تقسیم بندی می شوند. از نخ ها نیز می توان در بسته بندی ها استفاده کرد. نخ ها در اسباب کشی نگهدارنده های بسیار قوی هستند و این ایفا نقش را به بهترین شکل انجام می دهند. در هنگام خرید وسایل اسباب کشی مانند نخ به جنس و نوع آنها توجه کنید. برخی از نخ ها ممکن است در زیر فشار زیاد پاره شوند و اقلام شما را دچار آسیب کنند.

روزنامه باطله

روزنامه باطله مناسب بسته بندی شیشه، چینی و کریستال است. با روزنامه باطله که قیمت چندان زیادی هم ندارد به راحتی می توانید بسته بندی چینی، شیشه و کریستال های خود را انجام دهید و از آنها در برابر لب پریدگی و ساییدگی محافظت نمایید. از روزنامه باطله که زیر مجموعه وسایل اسباب کشی است جهت جلوگیری از صدمه دیدین اقلام و وسیال استفاده می شود.

خرید روزنامه باطله ارزان
قیمت روزنامه باطله ارزان

گونی پلاستیکی

گونی پلاستیکی نیز جز وسایل اسباب کشی محسوب می شود. با گونی های پلاستیکی همگی ما آشنا هستیم و این نوع گونی ها بیشترین کاربرد را در حمل و نقل و اسباب کشی سنتی دارند. از گونی های پلاستیکی معمولی برای جابجای اقلامی استفاده می شود که اهمیت کمتری دارند یا به نوعی شکستنی نیستند. توصیه می شود از کارتن اسباب کشی برای حمل و نقل وسایل ارزشمند  مانند تلویزیون و جاروبرقی و از گونی پلاستیکی جهت حمل  اقلام پلاستیکی استفاده شود.

کاور کتی

بهترین روپوش برای آبسه شما کاور کتی است. این کاورها در بسته های 8 تایی تولید و عرضه می گردد. از این کارها نه تنها در زمان اسباب کشی بکه بعد از حمل و نقل نیز می توانید استفاده نمایید. همانطور که از نام این محصول پیداست از آن برای محافظت از کت های زنانه و مردانه استفاده می شود.

کاور مانتویی

به جز کاور کتی کاور مانتویی نیز جز بهترین روپوش های البسه به شمار می رود. از کاورهای مانتویی که مختص پوشش مانتو است در زمان اسباب کشی و روزمرگی ها استفاده می شود.

خرید لوازم اسباب کشی

خرید لوازم اسباب کشی از طرق مختلفی صورت می گیرد که سایت پایتخت تمامی روش های آن را پوشش می دهد. متقاضیان عزیزی که قصد خرید وسایل اسباب کشی را دارند به راحتی می توانند به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین جنس مورد نظر خود را سفارش دهند و در کمترین زمان جلوی درب منزل تحویل بگیرند. سایت ما کیفیت محصولات خود را  تضمین می کند و در صورت هر گونه نارضایتی آن را از شما بدون در نظر گرفتن جریمه پس خواهد گرفت. سایت های زیادی در زمینه فروش لوازم اسباب کشی فعالیت می نمایند که سایت پایتخت با ارائه خدماتی نوین و بی نظیر از بسیاری از آنها سبقت بگیرد.

خرید اینترنتی وسایل اسباب کشی

خرید اینترنتی وسایل اسباب کشی می تواند شما را از چند مورد مانند ترافیک، سختی راه و ناآرامی شرایط آب و هوایی و پرداخت هزینه های اضافی در امان بدارد. کارتن پایتخت خرید اینترنتی وسایل اسباب کشی را برای متقاضیان مسیر ساخته تا از گزینه های بیان شده در امان باشند. در شرایط نابسامان کشور خرید اینترنتی وسایل اسباب کشی می تواند شما را از هرگونه بیماری دور نگه دارد.

خرید اینترنتی وسایل اسباب کشی

کارتون برای اثاث کشی

در هنگام خرید کارتون اثاث کشی به نوع برند و جنس آن توجه ویژه ای داشته باشید تا بعد از استفاده از ان دچار مشکل نشوید. کارتون برای اثاث کشی گونه های مختلفی داشته و در هنگام انتخاب این نوع کارتون برای اثاث کشی به گونه های مختلف آن توجه داشته باشید تا بهترین گزینه را با توجه به کارایی محصول خود انتخاب نمایید.