کارتن ضخیم

شاید برای بسیاری از ما پیش آمده که هنگام اسباب کشی یا حمل و نقل وسایل مهم از جنس کارتن و مقوایی که در آن وسیله را قرار داده ایم، شاکی باشیم. کارتن ضخیم در این مواقع می تواند بسیاری از نگرانی های ما را به دست فراموشی بسپارد. اگر مثل افراد زیادی نگران وسایل مهم خود در حمل و نقل هستید و در سر خود خرید کارتن ضخیم مانند کارتن 5 لایه ضخیم را در سر می پرورانید، در این مطب با ما همراه باشید تا شما را با این نوع کارتن ها بیشتر آشنا کنیم.

چرا کارتن ضخیم را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟

سایت پایتخت به شما توصیه می کند تا در هنگام اسباب کشی و حمل و نقل از مقواهای نازک و ناایمن استفاده نکنید. شاید با طرح این مسئله سوالی مینی بر فروش محصولات ما به ذهن شما خطور کند اما ما درصددیم ابتدا شما را در این مطلب نسبت به خرید آگاه کنیم و شما بهترین انتخاب را داشته باشید حتی اگر خرید کارتن ضخیم خود را از این سایت انجام ندهید. از این رو ابتدا درصددیم تا به موضوع "چرا کارتن ضخیم را برای اسباب کشی انتخاب کنیم؟" بپردازیم.

کارتن پایتخت

دلایل استفاده از کارتن ضخیم

مهمترین دلیل استفاده نکردن از مقواهای بی کیفیت یا بهتر بگوییم استفاده از کارتنهای ضخیم، در امان ماندن وسایل در جابجایی است. با استفاده از کارتن های ضخیم مانند کارتن ۵ لایه ضخیم نگران شکستن وسایل یا نحوه حمل و نقل آن نباشید. خیالی آسوده بزرگترین ارمغانی است که شما می توانید در انتخاب این نوع کارتن داشته باشید.

کارتن ضخیم
کارتن ضخیم

ویژگی های کارتن ضخیم

استفاده و خرید کارتن ضخیم از شرکت یا فرد خاصی نمی تواند امنیت وسایل مورد نظر شما را تامین نماید. باید در هنگام انتخاب مدهای مختلف کارتن ضخیم نهایت دقت را به عمل آورید.

یک کارتن ضخیم باید دارای ویژگیهای زیر باشد:

دوام

با دوام بودن کارتن ضخیم در نگهداری وسایل بسیار حائز اهمیت است. هر چقدر کارتن های وسایل دوام بیشتری داشته باشد، امنیت برای سالم ماندن وسایل بهتر برقرار می شود.

سبک وزن با نسبت قدرت به وزن بالا

شاید این تیتر در ذهن شما سوالات بسیار زیادی را ایجاد کند. اما دنبال کردن این نوشته می تواند سوالات ذهنی شما را به خوبی پاسخ دهد. توجه کنید! کارتن های ضخیم با توجه به کاربری و کارایی که دارند، از وزن ها و اندازه های مختلفی برخوردارند. از این رو هر کدام از کارتن ها در هر شرایطی باید وزن بسیار اندک و ایمنی بالایی را ایجاد کنند. سوال: آیا ممکن است کارتنی وزن پایین و امنیت بالایی داشته باشد؟ در جواب باید بگوییم بله! کارتن های ضخیم می توانند علاوه بر وزن پایین کاربری و امنیت بالایی را با خود به همراه داشته باشند. در مطالب پایین این نوع تفاوت ها را بیشتر به مقایسه خواهیم گذاشت.

خرید کارتن ضخیم
خرید کارتن ضخیم

محافظت از محصول

مهمترین ویژگی کارتن ضخیم محافظت از محصول است. کارتن ضخیم پایتخت به خوبی از محصولات شما در برابر ضربه و رطوبت جلوگیری می نماید.

مقرون به صرفه

هزینه کارتن ضخیم از دیگر عواملی است که می تواند برای هر فرد استفاده کننده ای مهم باشد. خرید کارتن ضخیم می تواند علاوه بر تامین امنیت وسایل و محصولات هزینه اندکی را با خود به همراه داشته باشد. هزینه مقرون به صرفه و امنیت بالا، دقیقا دو ویژگی است که بسیاری از ما در پی آن هستیم.

سازگار با محیط زیست

برای انسانهایی مثل من که عاشق محیط زیست اند، سازگاری هر محصولی با طبیعت می تواند یکی از گزینه های انتخاب باشد. کارتن ضخیم ... از جمله محصولاتی است که با محیط زیست سازگار بوده و کمترین آسیب را به محیط اطراف می زند.

خرید کارتن ضخیم

ویژگی های کارتن ضخیم را در مطلب بالا بیان کردیم. اگر ویژگی های این محصول را پسندیده اید و مایلید از آن در فضاهای مختلف مورد استفاده قرار دهید، قطعا در ذهن خود خرید کارتن ضخیم را می پرورانید. خرید کارتن ضخیم به واقع آسان است اما باید آن را برای کارایی بیشتر و داشتن خصوصیاتی چون وکیوم و بهداشتی بودن، تحمل وزن محصولات، جلوگیری از خسارات احتمالی، محافظت از وسایل و آسانی در حمل و نقل از شرکتهای معتبر ارائه کننده کارتن ضخیم خریداری کرد.

شرکت پایتخت جز معتبرترین شرکت هایی است که کارتن های خود را با بهترین کیفیت و با دستگاه های استاندارد جهان تولید می کند. رعایت استانداردها در این شرکت باعث شده تا خریداران کارتن های ضخیم در کشور روز به روز افزایش یابد. خرید کارتن ضخیم از ما می تواند شرایط بسیار ایده آلی را برای شما فراهم سازد. یکی از این شرایط امکان ثبت محتویات داخل کارتن بر روی کارتن است. داشتن هشدارهای مختلف همراه با وزن اندک و ایمنی بالا هر متقاضی را ایجاب به خرید کارتن ضخیم می کند.

کارتن ۵ لایه ضخیم

کارتن 5 لایه ضخیم را در اکثر مواقع در اسباب کشی ها مورد استفاده قرار می دهند. این کارها به راحتی می توانند محصولات را با وزن های بالا تحمل کنند و از آنها در برابر ضربه و رطوبت محافظت نمایند. اگر مایلید تا از کارتن های ضخیم و استحکام بالا استفاده نمایید، درنگ نکنید و به قسمت فروش کارتن 5 لایه ضخیم مراجعه کنید و با خرید کارتن 5 لایه ضخیم امنیت محصولات خود را فراهم سازید.

کارتن ضخیم حمل کالا
کارتن 5 لایه ضخیم

خرید کارتن 5 لایه ضخیم

در ادامه مطلب به چند نمونه از کارتن 5 لایه ضخیم اشاره خواهیم کرد تا بتوانید با این محصول بیشتر آشنا شوید.

 • طول: 60                                         
 • عرض: 40                                                          
 • ارتفاع: 40
 • کارتن 5 لایه آکبند

اگر در زمان حمل و نقل در پی کارتنی مخصوص برای وسایل شکستنی خود مانند بلوریجات و چینی جات هستید، بهترین گزینه برای شما استفاده از کارتن 5 لایه آکبند است. این کارتن ها از وسایل شما در برابر ضربه جلوگیری می نماید و مخصوص وسایل شکستنی طراحی شده است. ابعاد و استحکام این نوع کارتن ها کاملا بر اساس نوع نیاز کاربر طراحی شده است.

مشخصات کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل شکستنی) به شرح زیر می باشد:

 •  طول: 60                                             
 • عرض: 40                                                
 • ارتفاع: 40
 • کارتن 5 لایه در حد نو

از دیگر کارتن های ضخیم 5 لایه که مخصوص وسایل شکستنی است می توان به کارتن 5 لایه در حد نو اشاره کرد. این نوع کارتن ها کارایی و کاربری مانند کارتن 5 لایه آکبند دارند با این تفاوت که از قیمت پایین تری برخوردار هستند. ناگفته نماند کیفیت این کارتن ها به نسبت 5 لایه آکبند کمی پایین تر است.

کارتن 5  لایه آکبند ( مناسب برای کتاب)

برخی از کارتن ها مخصوص کسانی است که کتابهای زیادی با خود جابجا می کنند. به این نوع افراد کارتن های 5 لایه آکبند با اندازه های مناسب برای کتاب را توصیه می کنیم. اندازه و جنس این نوع کارتن ها مخصوص کتاب و دفتر طراحی شده و هزینه پایین تری به نسبت کارتن های مخصوص شکستنی دارد. لازم به ذکر است که کارتن 5 لایه آکبند مخصوص کتاب در ابعاد مختلف طراحی می شود که در مطلب زیر به سایز دیگر آن اشاره می شود. کارتن ضخیم را می توانید برای کارهای مختلف خریداری کنید.

 • طول: 38
 • عرض: 28                                          
 • ارتفاع: 30                                           

 از دیگر کارتن 5 لایه آکبند مناسب برای کتاب می توان به کارتون هایی با مشخصات زیر اشاره کرد:

 • طول: 50
 • عرض: 30                                           
 • ارتفاع: 30                                           
کارتن ضخیم جهت حمل ونقل وسایل
کارتن ضخیم جهت حمل ونقل وسایل

 

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل با ارتفاع تقریبا بلند)

کارتن ضخیم که توسط شرکت پایتخت طراحی میشود گونه های مختلفی دارد. یکی از این کارتونها کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل با ارتفاع تقریبا بلند) است. اگر تجهیزاتی دارید که طول آن 40، عرض آن 37 و ارتفاع آن 50 سانتی متر است از این نوع کارتن ها استفاده نمایید.

کارتن 5  لایه آکبند (مناسب برای حمل وسایل با ارتفاع تقریبا بلند و مخصوصا حمل و بسته ­بندی وسایل آشپزخانه)

با استفاده از کارتن 5 لایه آکبند که زیر مجموعه کارتن ضخیم است می توانید حمل وسایل با ارتفاع 50 سانتی متر،عرض و طول 50 و 60 سانتیمتر را جابجا کنید. این نوع کارتن ها مخصوص حمل و بسته ­بندی وسایل آشپزخانه است.

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب حمل وسایل بزرگ و حجیم و سنگین)

کارتن ضخیمی که بتوان وسایل بزرگ و سنگین را با ان جابه جا کرد، توسط تیم شرکت پایتخت طراحی شده است. اگر برای حمل و نقل و جابجایی وسایل حجیم و سنگین خود به دنبال خرید کارتن ضخیم هستید ما به شما کارتن 5 لایه آکبند به طول 66، عرض 46 و ارتفاع 53 سانتیمتر را توصیه می کنیم. جنس این نوع کارتن ها مخصوص وسایل حجیم و سنگین است و مقاومت بالایی دارد.

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای بسته ­بندی وسایل بزرگ)

شرکت پایتخت برای وسایل بسیار بزرگ شما نیز کارتن ضخیم در نظر گرفته است. کارتن 5 لایه آکبند مناسب برای بسته بندی بزرگ را از شرکت ما بخواهید. خرید کارتن ضخیم برای وسایل بزرگ باید مشخصاتی شبیه به مشخصات زیر داشته باشد.

 • طول: 80
 • عرض: 50
 • ارتفاع: 50                                           

کارتن ضخیم در چه جاهایی کاربرد دارد؟

با خرید کارتن ضخیم می تواند آن را در فضاهایی چون مواد غذایی، برق و الکترونیک، بهداشت، قطعات خودرو، گیاهان، اسباب کشی، مدو پوشاک، فروشگاه ها و مغازه ها استفاده نمایید.

کلام آخر برای خرید کارتن ضخیم و کارتن 5 لایه ضخیم

شرکت پایتخت کارتن ضخیم را در ابعاد مختلف و جنس های گوناگون تولید می کند. اگر مایلید تا خرید کارتن ضخیم خود را از سایت ما انجام دهید قبل از هر چیزی به سایز اجناس خود توجه کنید. در صورت لزوم می توانید از مشاوره رایگان سایت ما استفاده کنید.