مرکز فروش کارتن در شرق تهران

شرق تهران منطقه ای خوش آب و هوا و دارای ساکنین بسیار زیادی است. شرق تهران نیاز های متفاوتی به کارتن دارد به همین منظور وجود یک مرکز فروش کارتن در شرق تهران لازم است. مرکز فروش کارتن در شرق تهران باید بتواند نیازهای مختلف به کارتن را برطرف کند. در این مطلب در وبسایت شرکت کارتن پایتخت با ما همراه باشید تا نیاز های مختلف به کارتن را در مرکز فروش کارتن شرق تهران بشناسید.

مرکز فروش کارتن در شرق تهران

مرکز فروش کارتن باید علاوه بر داشتن ویژگی های مربوط به تولید کارتن با کیفیت و رفع همه نیاز های مشاغل مختلف به کارتن، کارتن های متعدد و متنوعی تولید کند. حال می خواهیم برخی از کارتن های تولیدی در مرکز فروش کارتن شرق تهران را برای شما معرفی کنیم.

کارتن اسباب کشی

یکی از مهم ترین کاربرد هایی که کارتون دارد، استفاده به عنوان جعبه های ویژه اسباب کشی است. کارتن مخصوص اسباب کشی از مهم ترین تولیدات مرکز فروش کارتن در شرق تهران است. از آن جایی که جا به جای افراد در پایتخت زیاد است و مردم هنگام اسباب کشی نیاز به جعبه هایی دارند که وسایل و لوازم خانه را در آن قرار دهند، تولید جعبه های کارتونی مخصوص اسباب کشی از مهم ترین بخش های تولید مرکز فروش کارتن در شرق تهران است. این جعبه ها باید به شکلی تولید شوند که ایمنی محصولات به خطر نیفتد به همین دلیل باید مرکزی را بیابید که بهترین کارتن ها را تولید کند. هنگام حمل بار و جا به جایی کالای خانه در زمان اسباب کشی، امکان برخورد اشیای مختلف با فشار های جانبی به کارتن زیاد است. بنابراین باید جعبه هایی را تهیه کند که از مقاومت بالایی برخوردار باشند تا به محصولات شما آسیبی وارد نشود.

فروش کارتن اسباب کشی در تهران
فروش کارتن اسباب کشی در تهران

برای تهیه مقاوم ترین کارتن ها می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و با کیفیت ترین جعبه های تولید شده مخصوص اسباب کشی را تهیه کنید. در شرکت کارتن پایتخت از مواد مناسب برای تولید کارتن استفاده می شود. تمامی مراحل ساخت کارتن در این شرکت زیر نظر مجرب ترین ناظران و مهندسان انجام می شود. بنابراین اگر کارتونهای مخصوص اسباب کشی را از شرکت کارتن پایتخت تهیه کرده اید لازم نیست نگران وارد شدن خسارت به محصولات خود باشید.

ایندل برد

ایندل برد یکی دیگر از محصولاتی است که در مرکز فروش کارتن مورد استفاده قرار می گیرد. شاید اسم این نوع مقوا را کمتر شنیده باشید اما این نوع مقوا با مقاومت بالایی که از خود دارد بیشتر در صنعت بسته بندی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد. ایندل برد یا ایندربرد نام های این نوع مقوا است. این مقوا در کارخانه های کارتن سازی ساخته می شود و بیشتر برای کارتن های محصولات حساس استفاده خواهد شد.

ایندل برد یا ایندربرد مقوایی سفید رنگ است که از آن به عنوان مقوای بهداشتی نیز یاد می شود. این مقوا با بافت و جنس خوبی که دارد برای بسته بندی دارویی و انواع محصولات غذایی نیز قابل استفاده است. شرکت های دارویی از مهم ترین مشتریان برای ثبت سفارش این نوع مقوا هستند. برای خرید این جعبه های باید کر کنید که جعبه های تولیدی از مقوای ایندل برد ساخته شده باشند.

مرکز فروش کارتن
مرکز فروش کارتن

از آنجایی که نیاز به دارو در سراسر کشور رو به افزایش است، تعداد جعبه ها برای بسته بندی این اقلام نیز بالا می باشد به همین علت مرکز فروش کارتن در شرق تهران بیشتر تولید خود را به این محصول اختصاص داده است. این بالا بودن آمار نیز به سرمایه زیادی برای تولید ایجاد می کند. اما قیمت پایین یکی از دلایلی است برای بسته بندی انواع دارو ها از کارتن یا مقوای ایندل برد استفاده می کنند.

هزینه ساخت این نوع مقوا نسبت به کارتون های دیگر پایین تر است. به همین سبب از این نوع مقوا برای تولید جعبه ها با تعداد بالا استفاده می شود. با وجود این نکته شما می توانید این جعبه ها را در تعداد بالا و بدون نگرانم از میزان هزینه سفارش دهید. اما توجه کنید مهمترین مسئله در خرید کارتن، انجام یک خرید معتبر از یک مرکز معتبر است.

خرید کارتن از مرکز فروش کارتن در شرق تهران

در این مطلب تنها به دو مورد از کارتون های تولید شده در مرکز فروش کارتن در شرق تهران پرداختیم. برای اینکه انواع کارتن های تولیدی در مرکز فروش کارت در شرق تهران را ببینید فقط کافیست به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید. شرکت پایتخت یک مرکز مطمئن برای رفع نیاز های منطقه شرق تهران و سایر مناطق پایتخت است.

شرکت کارتن پایتخت با در نظر گیری استاندارد های لازم در تولید کارتن و یک قیمت گذاری مناسب مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. شما نیز میتوانید یکی از کسانی باشید که از مزایای شرکت کارتن پایتخت بهره برده باشید. امیدوارم با خرید از شرکت کارتن پایتخت تامین نیاز های منطقه شرق تهران به کارتن را برطرف کنید. موفق باشید.