کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی بهترین گزینه برای کسانی است که دائما وسایل خود را جابجا می کنند. کمتر انسانی در ایران پهناور پیدا می شود که مستاجر نبوده و سالانه کاری به نام اسباب کشی را تجربه نکرده باشد. درگیری ذهنی این افراد معمولا محفاظت از وسایل شخصی و خانوادگی انها است که معمولا و با این شرایط اقتصادی تهیه دوباره انها هزینه های بسیار زیادی را در بر خواهد داشت. اگر جز این دسته از افراد هستید در این مطلب با ما همراه باشید تا شما را با کارتن اثاث کشی، کارتن اسباب کشی ارزان، کارتن خالی برای اسباب کشی، کارتن مخصوص اسباب کشی و نحوه خرید کارتن اسباب کشی بیشتر آشنا کنیم. با استفاده از این نوع کارتن ها دیگر نگران خرابی وسایل خود در حمل و نقل نباشید.

تهیه کارتن های اسباب کشی 

شرکت های بسیاری در کشور وجود دارند که خدماتی مانند فروش کارتن اسباب کشی را ارائه می کنند. شرکت های فعال در این نوع بازار نیاز افراد و مشتریان را در نظر گرفته اند و کارتن های خود را به معرض تولید و عرضه دراورده اند. به همین دلیل کارتن های اثاث کشی انواعی مختلفی را به خود می بیند.

کارتن خالی برای اسباب کشی
خرید و فروش کارتن اسباب کشی

انواع کارتن های اسباب کشی

در ادامه مطلب شما را با انواع و سایزهای کارتن اساباب کشی بیشتر اشنا خواهیم کرد.

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل شکستنی)

برخی از وسایل مانند وسایل شکستنی بیش از سایر وسیله ها اهمیت دارند. شرکت کارتن پایتخت برای این نوع اثاث ها کارتن های مخصوص اسباب کشی در نظر گرفته است. شما با استفاده از این کارتن ها که به دو صورت به بازار عرضه می شوند، وسایل شکستنی خود را جابجا کنید.

متخصصان شرکت کارتن پایتخت کارتن اسباب کشی را طبق کاربری و کارایی وسیله ها طراحی کرده اند.  اگر در زمان حمل و نقل در پی کارتنی مخصوص برای وسایل شکستنی خود هستید، کارتن مخصوص اسباب کشی شرکت ما بهترین گزینه  برای شما است. مشخصات کارتن 5 لایه آکبندبه شرح زیر می باشد:

 •  طول: 60                                            
 • عرض: 40                                               
 • ارتفاع: 40

کارتن 5 لایه در حد نو

در کارتن های اسباب کشی نوعی دیگر از کارتن به نام 5 لایه در حد نو وجود دارد. از این نوع کارتن ها می توان در مواقع حساس مانند حمل وسایل شکستنی استفاده کرد. بزرگترین تختلاف این کارتن ها نسبت به کارتن های 5 لایه آکبند مخصوص وسای شکستنی در اجزای تشکیل دهنده و مقاومت ان است. مقاومت کارتن در حد نو کمتر از کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل شکستنی) است. عرض، ارتفاع و طول حدودا شبیه به مطلب بالا می باشد.

کارتن 5  لایه آکبند ( مناسب برای کتاب)

اگر جز کسانی هستید که کتاب های زیادی را در اسباب کشی جابجا می کنید، خرید کارتن اسباب کشی از نوع 5 لایه اکبند مخصوص حمل کتاب بهترین گزینه برای شما است. این نوع کارتن ها در حمل وسایل دفاتر کار و شرکت ها نیز می تواند برای شما کارساز باشد. مشخصات کارتن 5  لایه آکبند ( مناسب برای کتاب) شامل: طول 50 و 38 ، عرض 30 و 28 ، ارتفاع 30 و 30 سانتیمتر می باشد.

کارتن مناسب برای اسباب کشی
کارتن حمل بار

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل با ارتفاع تقریبا بلند)

کارتن ضخیم که توسط شرکت کارتن پایتخت طراحی میشود گونه های مختلفی دارد. یکی از این کارتونها کارتن 5 لایه آکبند (مناسب برای وسایل با ارتفاع تقریبا بلند) است. اگر تجهیزاتی دارید که طول آن 40، عرض آن 37 و ارتفاع آن 50 سانتی متر است از این نوع کارتن ها استفاده نمایید.

کارتن 5  لایه آکبند (مناسب برای حمل وسایل با ارتفاع تقریبا بلند و مخصوصا حمل و بسته ­بندی وسایل آشپزخانه)

اگر در حمل و نقل و جابه جایی وسایل نقلیه وسایلی با ارتفاع بالا و آشپزخانه دارید، کارتن های 5 لایه اکبند (مناسب برای حمل وسایل با ارتفاع تقریبا بلند و مخصوصا حمل و بسته ­بندی وسایل آشپزخانه) بهترین گزینه برای شماست. عرض، طول و ارتفاع این نوع کارتن ها به نحوی است که وسایل اشپزخانه و بلند به راحتی در ان جای می گیرند. مشخصات این نوع کارتن مخصوص اسباب کشی به شرح زیر است:

 • ارتفاع 50 سانتی متر
 • عرض 50 سانتیمتر
 •  طول  60 سانتیمتر
کارتن 5 لایه
خرید کارتن برای اسباب کشی

کارتن 5 لایه آکبند (مناسب حمل وسایل بزرگ و حجیم و سنگین)

شرکت کارتن پایتخت برای حمل وسایل نقلیه سنگین شما نیز تمهیداتی را اندیشیده است و با طراحی و تولید کارتن اسباب کشی مخصوص وسایل بزرگ و حجیم مشکل پیش روی شما را به اسانی حل کرده است. در هنگام خرید کارتن خالی برای اسباب کشی حتما به نوع کارتن ها توجه کنید و با توجه به نوع نیاز خود آنها را انتخاب نمایید. شرح اندازه های کارتن اثاث کشی به شک زیر است:

 • طول 66 سانتیمتر
 •  عرض 46 سانتیمتر
 • ارتفاع 53 سانتیمتر

اندازه کارتن اثسباب کشی مناسب برای بسته ­بندی وسایل بزرگ به شرح زیر می باشد:

 • طول: 80
 • عرض: 50
 • ارتفاع: 50                          

کاربرد کارتن اسباب کشی

بعد از شناخت کارتن اسباب کشی باید کاربرد انها را نیز یاد بگیرید تا در هنگام انتخاب بهترین گزینه را برگزینید. کارتن اسباب کشب به صورت لایه ای بوده و در بین لایه ها فضای خالی وجود دارد. فضاهای خالی موجب می شود تا وسایل در برابر ضربه و رطوبت در امان باشند. طراحی چنین کارتن هایی برای اثاث کشی باعث شده تا مصرف کنندگان زیادی روی به مصرف انها بیاورند. کسلانی که خرید کارتن اسباب کشی را در سر می پرورانند از این کارتون ها عاوه بر اسباب کشی می توانند در فضاهایی چون بسته های کیف، بسته های کفش، بسته بندی البسه، .بسته بندی میوه جات، بسته بندی مواد غذایی، .بسته بندی لوازم برقی، بسته بندی ابزار یراق آلات، بسته بندی ﺁشپزخانه و بسته بندی ظرف های شیشه ای استفاده می شود.

کاربرد کارتن اسباب کشی
بهترین کارتن اسباب کشی در تهران

نکاتی مهم در انتخاب بهترین کارتن اسباب کشی

از همین ابتدای کار برای انتخاب بهترین نوع کارتن اسباب کشی باید بگوییم در پی کارتن 5 ایه ضخیم باشید. کارتن 5 ایه ضخیم از استحکام بااتری به نسبت سایر کارتن خالی اسباب کشی دارد. مورد بعدی در انتخاب کارتن اثاث کشی اندازه و سایز انه ا است که باید مورد توجه قرار گیرد. در هنگام انتخاب کارتن مخصوص اسباب کشی به سایزهای انها توجه کنید. ابعاد و اندازه کارتن ها باید با توجه به اندازه محصولات باشد تا در زمان حمل و نقل به مشک نخورید. نو و سالم بودن کارتن اثاث کشی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. در صورت نامناسب بودن جنس کارتن ها ممکن است به وسایل شما آسیب جدی برسد.

تهیه کارتن اسباب کشی ارزان

کارتن اسباب کشی با توجه به کارایی و سایز، قیمت های گوناگونی را شامل می شود. همچنین قیمت کارتن اسباب کشی به صورت بسته ای و تکی با یک دیگر متفاوت خواهد بود. باخرید به صورت بسته ای شرایط تهیه کارتن اسباب کشی ارزان را برای خود میسر کنید. برخی از کارتن ها به نسبت سایر همدسته های خود از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و بلطبع از هزینه های اندکی نیز بهره مندند که شرذکت ما خرید این نوع کارتن مخصوص اسباب کشی را که ممکن است آسیب های جدی به وسیله های شما بزند را توصیه نمی کند. در هنگام خرید کارتن خالی اسباب کشی به نوع ان توجه ویزه ای داشته باشید. کارتن اسباب کشی ارزان نمی تواند همان وسیله مورد نظر شما باشد.

کارتن اسباب کشی ارزان
خرید کارتن اسباب کشی ارزان

خرید کارتن اسباب کشی

شزکت ها و سایت های مختلفی هستند که متقاضیان، خرید کارتن اسباب کشی را به وسیله انها انجام می دهند. سایت کارتن پایتخت با افتخار توانسته کارتن اسباب کشی را طبق نوع نیاز مخاطب طراحی کند و ان را به بهترین نحو با با بالاترین کیفیت به بازار عرضه نماید. با خرید کارتن اسباب کشی کارتن پایتخت دیگر نگران سایزهای مختلف محصوان و امنیت انها نباشید.

بسته بندی در کارتن اثاث کشی را جدی بگیرید !

محصولاتی که در حمل و نقل از انها استفاده می شود باید امنیت انها به بهترین شکل تامین شود. استفاده از کارتن اثاث کشی بهترین گزینه در این مواقع است. اقلامی که در درون کارتن اثاث کشی قابل بسته بندی هستند را می توانید ببه بهترین شک بسته بندی و جابجا نمایید و برای وسای بزرگتر مانند مبلمان از چسب و روکش استفاده نمایید. بسته بندی اقلام در کارتن اثاث کشی می تواند از ضررهای احتمالی اینده جلوگیری نماید. بسته بندی در کارتن اثاث کشی را جدی بگیرید. تصور کنید تلویزیون، جاروبرقی یا هر وسیله برقی دیگر را دوباهر تهیه کنید! چه حسی به شما دست خواهد داد؟ با اندکی هزینه به راحتی می توان از این گونه ضررها جلوگیری کرد.

قیمت کارتن اسباب کشی ارزان
نکات مهم برای بسته بندی کارتن

کارتن مخصوص اسباب کشی

بسیاری از افراد تصور می کنند با کارتن های معمولی می توانند جای کارتن مخصوص اسباب کشی را پر کنند. دریغ از این که کارتن های معمولی از ضخامت و مقاومت بسیار اندکی برخوردارند. کارتن مخصوص اسباب کشی از ضخامت مناسب و مقاومت بالایی برخوردار هستند. ضخامت بالای کارتن مخصوص اسباب کشی می توانند وسایل منزل و ادارات را به بهترین شکل محافظت نمایند.

خرید کارتن اسباب کشی در تهران
قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن خالی برای اسباب کشی را چگونه و از کجا بخریم؟

همانطور که در قسمت خرید کارتن اسباب کشی گفته شد، کارتن خالی برای اسباب کشی را می توان از سایت ها و شرکت های معتبر در این زمینه فراهم کرد. سایت های معتبری مانند سایت کارتن پایتخت با توجه به نیاز بازار و افراد کارتن های مخصوص اسباب کشی را طراحی و سپس انها را تولید و به بازار عرضه می کنند.

با مراجعه به سایت کارتن پایتخت می توانید کارتن خالی برای اسباب کشی را ب صورت تلفنی و اناین یا همان اینترنتی خریداری کنید. همچنین سایت کارتن پایتخت برای شما متقاضیان عزیز مشاوره رایگان در زمنیه تهیه کارتن خای برای اسباب کشی در نظر گرفته است تا بتوانید در هنگام خرید بهترین گزینه را در بین کارتن اسباب کشی انتخاب نمایید.