کارتن فروشی در جنوب تهران

تهران، پر جمعیت ترین شهر کشورمان ایران است. جنوب تهران یکی از پر جمعیت ترین نقاط پایتخت کشورمان می باشد که افراد زیادی در این قسمت ساکن اند. این تراکم جمعیت باعث شده نیاز به محصولات متعدد بیشتر در این قسمت احساس شود. همه ما به خوبی از نقش حیاتی کارتن در زندگی مان آگاه هستیم. تمام ابزار و وسایلی که خریداری می شود باید دارای پوشش و محفظه ای باشند تا از محصول مورد نظر در برابر فشار های جانبی محافظت کنند. این مسئله یکی از اصلی ترین وظایف کارتن است.
اما علاوه بر این مسئله، کارتن نقش های دیگری را نیز در زندگی ما انسان ها ایفا می کند که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت. با ما در وبسایت کارتن پایتخت همراه باشید.

کارتن فروشی در جنوب تهران

امروزه با گسترش فضای کسب و کار های اینترنتی اکثر خرید ها به صورت غیر حضوری صورت می گیرد. در این بین یکی از مواردی که می تواند به جذب بیشتر مشتری کمک کند، یک بسته بندی مناسب است. جعبه های کارتونی از عمده ترین ابزار هایی اند که فروشندگان برای بسته بندی محصولات خود و همچنین ارسال آنها برای مشتری استفاده می کنند. انسان ها دوست داران نظر و زیبایی اند. هرچه محصولات شما در بسته بندی های زیباتر و شکیل تر قرار گیرد، آن ها تمایل بیشتری برای خرید از خود نشان می دهند.

در این بین مردم جنوب تهران که اکثرا صاحب فروشگاه و دارای کسب و کار های دیگر هستند، در صدد یافتن یک کارتون فروشی در جنوب تهران اند تا بتوانند شیک ترین جعبه ها را برای بسته بندی و ارسال محصولات خود تهیه کنند.

انواع کارتن های بسته بندی
قیمت انواع کارتن های بسته بندی

برای یافتن کارتون فروشی در جنوب تهران فقط کافیست سری به وبسایت کارتن پایتخت بزنید. شما می توانید با کیفیت ترین جعبه های کارتونی را با زیباترین طرح ها از شرکت کارتن پایتخت خریداری کنید. همچنین شرکت کارتن پایتخت با رعایت سلایق مشتری اقدام به تولید جعبه های کارتونی با طرح های دلخواه و پیشنهادی شما مشتریان عزیز کرده است. بنابراین شما می توانید طرح دلخواه خود را به شرکت کارتن پایتخت معرفی کرده و طبق نظر و خواست شما جعبه های کارتونی برایتان تولید شود.

انواع کارتن های تولیدی در جنوب تهران

کارتن در بسیاری از مشاغل مورد استفاده قرار می گیرد. این کارت هایی تولیدی برای هر شغلی باید به یک شیوه خاص تولید شوند. در این قسمت می خواهیم انواع کارتن های تولیدی کارتن فروشی در جنوب تهران را برایتان معرفی کنیم تا شاهد باشید صنعت کارتن سازی تا چه حد در بین مشاغل و کسب و کار های جامعه موثر است.

کارتن های معمولی

در صنعت کارتن سازی به کارتن هایی که با دستگاه تبدیل به صورت چاک و برش تولید می شوند و به شکل معمول دارای تلورانسی بیش از 2 میلیمتر هستند کارتن های عادی یا معمولی می گویند. این کارتن های برای استفاده اقلام خاصی ساخته نشده اند.

قیمت کارتن های معمولی
قیمت کارتن های معمولی

کارتن های مدل دار یا دایکاتی

این کارتن ها به وسیله قالب های تیغه دار تولید شده و بدون تلورانس ابعاد هستند. این کارتن های دایکاتی در صنعت کارتن سازی نقش مهمی را بر عهده دارند و می توانید آن ها را در کسب و کار های مختلف مشاهده کنید.

تولید کارتن های تلسکوپی

از جمعه کاربرد هایی که این کارتن ها دارند، تولید کارتن تلسکوپی است کارتن تلسکوپی برای تولید جعبه های موز استفاده می شود. همانطور که میدانید جعبه های موز به نسبت سایر جعبه ها از مقاومت بالاتری برخوردار است. این جعبه ها با شیوه ای خاص خود تولید خواهند شد. برای تولید جعبه های موز در کارخانه کارتن سازی از کارتن های دایکاتی یا مدل دار استفاده می شود.

اگر قصد خرید کارتن موز دارید می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت کارتن پایتخت سفارش خود را ثبت کنید. شرکت کارتن پایتخت با استفاده از به روز ترین دستگاه ها اقدام به تولید مقاوم ترین کارتن ها برای قرار گیری موز می کند. حتی اگر قصد صادرات این محصول به خارج از کشور را داشته بشی، شرکت کارتن پایتخت می توان با تولید کارتن هایی در تراز جهانی به شما برای این کار کمک کند.

کارتن های بدون درب

یکی از بیشترین کاربرد های کارتن های دایکاتی مربوط به تولید کارتن های بدون درب است این کارت های بدون درب برای استفاده محصولاتی از قبیل: یخچال، اجاق گاز و تمامی لوازم خانگی استفاده می شود. تمامی محصولات و لوازم خانگی به کارتن هایی نیاز دارند تا از آن ها در برابر عوامل مختلف محافظت کنند. وجود کارتن های بسته بندی به خریدار این اطمینان را می دهد که محصول تولید شده زیر نظر مستقیم شرکت تولید شده و واسطه ای وجود نداشته است.

کارتن های بدون درب
قیمت کارتن های بدون درب

از مهم ترین نیاز های کارتن فروشی در جنوب تهران تولید انبوه این نوع کارتن است. زیرا جنوب تهران محل قرار گیری بسیاری از فروشگاه های فروش لوازم خانگی می باشد. با این اوصاف وجود یک کارتن فروشی که بتواند نیاز آن ها را برای تولید کارتن های بدون درب برطرف کند، الزامی است.

با وجود شرکت کارتن پایتخت دیگر لازم نیست نگرانی بابت این مسئله داشته باشید. شرکت کارتن پایتخت با تولید بسیار کارتن های بدون درب به صورت عمده این نیاز را برای جنوب تهران بر طرف کرده است. برای تهیه کارتن های محصولات مختلف لوازم خانگی می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید.

ساخت کارتن ها سوراخ دار

یکی از تولیدات بسیار مهمی که کارتن فروشی در جنوب تهران باید داشته باشد، تولید و ارائه کارتن های سوراخ دار است. شاید بتوان گفت بیشترین نوع کارتونی را که در طول روز با آن برخورد خواهید کرد، کارتن های سوراخ دار باشند. این کارتن ها یکی از انواع کارتن هایی است که از کارتن های مدل دار یا دایکاتی ساخته می شوند.

این نوع کارتن را در میوه فروشی ها برای قرار گیری انواع میوه، در کارخانه ها و فروشگاه های برای ارائه محصولات لبنی و دریایی مشاهده خواهید کرد. به کارتن های سوراخ دار کارتن های سردخانه ای نیز گفته می شود.

با استفاده از آمار ماهیانه ای که یک کارتون فروشی در جنوب تهران ارائه می دهد، می توانید ملاحظه کنید که بیشتر نوع کارتن تولیدی مربوط به کارتن های سوراخ دار است. افرادی که در بخش ساخت کارتن های سوراخ دار فعالیت می کنند زمان بیشتری را به کار مشغول اند زیرا نیاز جامعه اللخصوص جنوب شهر تهران به این نوع کارتن ها بیشتر از موارد دیگر است.

کارتن های دسته دار

یکی از ویژگی هایی که کارخانه های تولید کارتن باید داشته باشند، ساخت کارتن های قابل حمل است. حتما مشاهده کرده اید ه برخی آبمیوه ها به صورت بسته های 4 یا 6 عددی درون جعبه های شکلی قرار گرفته است. این محصول ها یکی از کارتن هایی است که با استفاده از کارتون دایکاتی ساخته می شود.

کارتون فروشی جنوب تهران کارتن پایتخت

شما برای تولید هر یک از کارتن های ذکر شده می توانید شرکت کارتن پایتخت را انتخاب کنید. شرکت کارتن پایتخت با سابقه طولانی که در زمینه تولید کارتن های مختلف دارد می تواند به شما برای رسیدن به خواسته هایتان کمک کند. اما یکی از مزایایی که ثبت سفارش در شرکت کارتن پایتخت دارد قیمت به صرفه این محصول است.

یکی از مواردی که خریداران کارتن آن را در نظر دارند، قیمت مناسب است. شما می توانید تمامی سفارش های خود را در وب سایت شرکت کارتن پایتخت ثبت کنید و نگرانی بابت هزینه این سفارش ها نداشته باشید. چرا که شرکت کارتن پایتخت در تلاش است تا با کیفیت ترین کارتن های تولید شده را با یک تعرفه کاملا مناسب به خریداران ارائه دهد.

لازم نیست نگران کیفیت کارتن های تولید شده باشید زیرا شرکت کارتن سازی پایتخت با استفاده از به روز ترین دستگاه ها و متخصصان با تجربه نسبت به تولید اقدام می کند و تمامی کارتن های تولید شده مطابق با استاندارد جهانی است.

تلفن تماس با شرکت کارتن پایتخت: .........

آدرس شرکت کارتن پایتخت: ..........