کارتن فروشی در تهرانپارس

کارتن یکی از مهمترین مواردی است که از محصولات مختلف نگهداری می کند. اگر با یک نگاه اجمالی به اطراف خود بنگرید می توانید انواع کاربرد های کارتن از قبیل: کارتن یخچال، کارتن میوه، کارتن اسباب بازی، کارتن مواد غذایی و غیره را مشاهده کنید. کارتن نه تنها در برای محافظت از وسیله ها مناسب است بلکه در اکثر مکان ها و کسب و کار ها اللخصوص شرکت ها نیز استفاده زیاده می شود. این محصول بسیار فوق العاده کاربرد های زیادی دارد که نیاز کارتن فروشی در تهرانپارس را بیشتر از هر چیزی برایمان مشخص می کند.

کارتن فروشی در تهرانپارس

همانطور که قبلا گفتیم تهرانپارس یکی از مناطق پر و رفت آمد استان تهران است به همین دلیل بیشتر افراد این منطقه خرید های خود به صورت غیر حضوری انجام می دهند شرکت کارتن پایتخت یکی از بهترین شرکت های کارتن سازی استان تهران است . این شرکت، کارتن های با کیفیتی تولید می کنند و به همه مناطق پایتخت پخش می کند. شرکت کارتن پایتخت به دلیل تولید کارتن های با کیفیت مشتری های بسیار زیادی دارد. شما نیز می توانید با مراجعه به وبسایت شرکت کارتن پایتخت نیاز کسب و کار خود به کارتن را برطرف کنید.

کارتن ها خاصیت های بسیار زیادی دارند. اگر شما اسباب کشی داشته باشید می توانید با خرید کارتن از شرکت کارتن پایتخت اسباب های  خود را بار بزنید و خیالتان از ایمنی وسیله ها راحت باشد. این آسودگی خاطر هنگامی رخ می دهد که شما از یک کارتن فروشی مطمئن کارتن اسباب کشی را خریداری کرده باشید.

کارتن فروشی ارزان در تهرانپارس

کارتن های تولیدی شرکت کارتن پایتخت برای کسب و کار ها و خدمات متنوعی و متفاوتی تولی می شود. برای هر کسب و کاری لازم است کارتن به خصوص خود را تهیه کنید. برای اینکار قصد داریم انواع کارتن های مورد نیاز کارتن فروشی در تهرانپارس را برایتان نام ببریم.

انواع کارتن های تولیدی کارتون فروشی در تهرانپارس

با آشنایی نسبی که با تهرانپارس دارید می دانید که این منطقه مملو از فروشگاه های زنجیره ای، میوه فروشی ها، رستوران ها و کسب و کار ها و مشاغل مختلف دیگر است. تمامی این کسب و کار ها هستند که نیاز به یک کارتون فروشی در تهرانپارس را بیشتر آشکار می کنند. هر کدام از این مشاغل ذکر شده به کارتن های مخصوص خود احتیاج دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

کارتن های تاشو

کارتن های تاشو کارتن هایی هستند که در شما در خواربار فروشی ها می بینید نام دیگر این کارتن ها، جعبه های مقوایی یا کارتن های مقوایی است. کارتن های تاشو کارتن هایی هستند که به شکل مستطیلی دارند. در درون کارتن های تاشو وسیله های بسیار کوچک قرار می گیرد که اکثر مردم با این کارتن آشنایت دارند و برای امور مختلف از آن استفاده می کنند.

کارتن تاشو به صورت خلاقانه و با انعطاف پذیری بالا تولید می شود. برای سفارش کارتن های تاشو می توانید از شرکت کارتن پایتخت کمک بخواهید. شرکت کارتن پایتخت با ارائه زیباترین طرح ها برای ساخت کارتن تاشو سعی بر کسب رضایت شما مشتریان عزیز دارد. کارتن های تاشو یکی از پرفروش ترین محصولات کارتن فروشی در تهرانپارس می باشد.

کارتن های تاشو
قیمت کارتن های تاشو

کارتن تخم مرغ

با مشاهده کارتن های تخم مرغ می توانید به یکی از مهم ترین کاربرد های کارتن پی ببرید. توی کارتن تخم مرغ نسبت به سایر کارتن ها متفاوت است. برای ساخت کارتون یا همان شانه های تخم مرغ از روزنامه های بازیافتی استفاده می شود. قرار گیری و حساسیت تخم مرغ این امر را ایجاد می کنند که با ظرافت خاصی شانه های تخم مرغ تولید شود.

با مصرف بالایی که تخم مرغ در بین مردم کشورمان دارد، هر کارتن فروشی باید چند خط تولید را برای این دسته از کارتن ها قرار دهد. یکی از مهم ترین مسئولیت ها کارتن فروشی در تهرانپارس رفع نیاز پرورش دهندگان تخم مرغ و فروشندگان این محصول است. کارتن فروشی باید بتواند کارتن های تخم مرغ را در تعداد بسیار بالا و با کیفیت مطلوب تولید کند.

کارتن های اسپتیک

کارتن های اسپتیک به صورت خاص تولید می شوند این کارتن ها با مواد های بسیار مهم و مختلف ساخته می شوند.  در داخل این کارتن ها شیر، ماست، آبمیوه، پنیر، خامه قرار می دهند. کارتن های آسپتیک تولیدی شرکت کارتن پایتخت به قدری خوب ساخته شده است که در برابر باکتری ها، نور و بخار از محصول درون کارتن محافظت می کند. این کارتن ها به دلیل اینکه مواد غذایی و لبنی را در درون خود قرار می دهند باید ماندگاری طولانی داشته باشند.

تمامی شیر ها، آبمیوه ها و محصولات لبنی مختلفی که در فروشگاه ها مشاهده می کنید از کارتن آسپتیک ساخته می شوند. این کارتن یکی از حساس ترین تولیدات کارتن فروشی در تهرانپارس است.

کارتن های اسپتیک
قیمت کارتن های اسپتیک

کارتن های سفت و سخت

حتما تا کنون نام کارتن های سفت و سخت را شنیده اید. به این کارتن ها کارتن های تنظیم هم گفته می شود. کارتن های سفت و سخت همانطور که از نامش پیداست. بسیار محکم هستند. برای ساخت این نوع کارت از مواد مختلف و به خصوصی استفاده می شود تا مقاومت بالایی از خود ارائه دهند.

کارتن های چند لایه

کارتن های چند لایه بسیار محکم هستند به دلیل اینکه در داخل این کارتن ها وسایل های شکستنی و گران قیمت حساس قرار می گیرد  به صورت محکم و با استحکام بالا تولید می شوند. از کارتن های چند لایه برای اشیا سنگین تر استفاده می شود. معمولا برای ساختن جعبه های کارتونی اشیای سنگین از کارتن های 7 لایه استفاده می شود.

کارتن های پیتزایی

کارتن های پیتزایی طوری طراحی شده اند که روی پیتزا میکروب یا ویروسی ننشیند. کارتن های پیتزایی صرفا برای بسته بندی پیتزا کاربرد دارد و در ابعاد و اندازه ها مختلف ساخته می شود. کارتن های پیتزایی بیشتر طرح مربعی دارند ولی در طرح های مختلف می توان آنها را ساخت.

این نوع جعبه های کارتونی یکی از پرفروش ترین کارتن های کارتن فروشی در تهرانپارس است. درخواست این نوع کارتن به دلیل وجود رستوران های متعدد در تهرانپارس بالا است.

کارتن های دسته دار

کارتون های دسته دار برای تسهیل در جا به جایی کالا های مختلف ساخته می شود. برای تولید کارتون های دسته دار اندازه های مختلفی وجود دارد. اندازه و سایز این جعبه ها با نظر مشتری صورت می گیرد. برای سفارش کارتون های دسته دار می توانید به وبسایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و طرح مد نظر خود را ارائه دهید.

این نوع از کارتن ها می توانند انتخاب خوبی برای تبلیغات نیز باشند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت شرکت کارتن پایتخت از ما بخواهید تا برند شرکت مد نظرتان را بر روی کارتن ها هک کنیم. برای تولید این جعبه ها می شود از رنگ های مختلف نیز استفاده کرد.

کارتن های سوراخ دار

کارتن های سوراخ دار بیشتر در مواد غذایی ها که باید در سرما قرار بگیرند استفاده می شوند. نام دیگر این کارتن ها، کارتن های سردخانه ای است. کارتن های سردخانه ای طرح خیلی جالبی دارند به طور مثال کارتن های موز همان کاتن های سوراخ دار هستند یا کارتن هایی که در آن لبنیاتی مانند ماست، دوغ و غیره قرار می گیرند همگی از همان کارتن های سوراخ دار ساخته شده اند. کارتن های سوراخ دار بیشتر برای میوه های حساس مانند خرمالو، موز و کیوی استفاده می شوند.

کارتن های سوراخ دار
خرید کارتن سوراخ دار

کارتن های بدون درب

کارتن های بدون درب همان کارتن هایی هستند که برای بسته بندی یخچال ها و ماشین لباسشویی ها و سایر لوازم حجیم خانه استفاده می شوند. برای ساخت این کارتن ها  قالب های خاصی استفاده می شود که می تواند مقاومت کارتن را بالا ببرد. این کارتن ها از آنجایی که مسئولیت بسته بندی اشیای مهم و بزرگتر خانه را بر عهده دارند باید دارای مقاومت بالایی باشند تا از محول در برابر فشار های جانبی وارده جلوگیری کنند.

شرکت کارتن پایتخت

برای تامین نیاز کارتن فروشی در تهرانپارس باید از یک شرکت مطمئن و با سابقه کمک بگیرید. شرکت کارتن پایتخت با استفاده از ماهر ترین افراد و پیشرفته ترین دستگاه ها موجود در کشور اقدام به تولید انواع جعبه های کارتونی در طرح های متنوع برای نیاز های مختلف تولید کرده است.

با مراجعه به شرکت کارتن پایتخت نگران قیمت سفارش های خود نباشید چرا که شرکت کارتن پایتخت با کیفیت ترین جعبه های کارتونی را با قیمت کاملا مناسب در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای ثبت سفارشات خود فقط کافیست یکی از سه روش ثبت سفارشات اینترنتی، تلفنی و یا حضوری را انتخاب کنید. با انتخاب هر کدام از این مسیر ها می توانید نیاز به کارتن را برطرف کنید.

وب سایت شرکت کارتن پایتخت: ..............

تلفن تماس شرکت کارتن پایتخت: ...........

آدرس شرکت کارتن پایتخت: ......