کارتن فروشی در منطقه 2 تهران

طی تحقیقی و بررسی که در مورد بخش های مختلف پایتخت انجام دادیم، سعی در بررسی برخی از نیاز های مناطق مختلف تهران داشتیم. منطقه 2 تهران یکی از پرجمعیت ترین مناطق پایتخت است که خیل عظیمی از انسان ها را در درون خود قرار داده. با بررسی هایی که در این منطقه انجام شد، به نیاز مشترکی در بین این مردم دست پیدا کردیم. کارتن مهم ترین ابزاری بود که آن را در هر کسب و کار و شغلی مشاهده کردیم. منطقه 2 تهران با استفاده از ظرفیت هایی که دارد انواع فروشگاه ها و رستوران ها را در خود جای داده است. این مسئله باعث شده نیاز به این وسیله ینی کارتن بیش از هر چیزی احساس شود. در این مطلب سعی داریم مهم ترین نیاز های کارتن فروشی در منطقه 2 تهران را برای شما معرفی کنیم. با ما در وبسایت کارتن پایتخت همراه باشید.

کارتن فروشی در منطقه 2 تهران

همانطور که از نیاز کارتن در جاهای مختلف آگاه هستید، باید بدانید که مواردی همچون: وجود فروشگاه ها، تاسیس رستوران های مختلف، تامین کارتونهای دارویی، استفاده از کارتن در بسته بندی میوه ها و بسیاری از موارد دیگر برخی از مواردی اند که نیاز به یک کارتن فروشی در منطقه 2 تهران را بیشتر معین می کند.

کارتن فروشی در منطقه تهران باید قابلیت تولید هر نوع کارتنی و جعبه کارتنی را داشته باشد تا بتواند نیاز مشاغل مختلف را برطرف کند. در این مطلب قصد داریم تا برخی از نیاز های کارتن فروشی در منطقه 2 تهران را با یکدیگر بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

انواع کارتن های مورد نیاز کارتن فروشی در منطقه 2 تهران

می دانید که برای هر امری در بسته بندی کارتن به خصوصی لازم است. از آنجایی که منطقه 2 تهران را مکان های مختلفی ائم از میوه فروشی های متعدد، رستوران های بسیار زیاد و تراکم جمعیت بالا فرا گرفته، باید به مقدار نیاز این موارد کارتن های به خصوص خود تولید شود. حال می خواهیم در وبسایت کارتن پایتخت به معرفی برخی از این کارتن های به خصوص بپردازیم.

خرید کارتن ارزان در تهران
قیمت کارتن ارزان در تهران

کارتن های پیتزایی

منطقه2 تهران یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط پایتخت کشورمان است. این آب و هوای مناسب باعث ایجاد رستوران های مختلفی در این منطقه شده است. جعبه های پیتزایی یکی محصولاتی است که در کارخانه های کارتون سازی رونق تولیدی بالایی دارد. معمولا از این جعبه های کارتونی بیشتر در کارتون فروشی در منطقه 2 تهران استفاده می شود. در فست فود های مختلف این منطقه برای ارسال انواع پیتزا ها و خوراکی ها از جعبه های پیتزایی استفاده می شود. اما این جعبه های ساخته شده باید به شکلی طراحی شده باشند که به خوراکی درون آن آسیب نرساند. کارتن های پیتزایی یکی از ظریف ترین تولیدات کارتن فروشی در منطقه 2 تهران است که برای تولید آن تولید کنندگان باید نهایت دقت را به کار گیرند.

برای تولید جعبه های پیتزایی مورد استفاده در رستوران ها باید از سازمان بهداشت مجوز لازم را دریافت کرد. کارتن های پیتزایی نسبت به سایر کارتون های تولیدی تفاوت هایی دارند. این کارتن ها باید در های گیره ای داشته باشند به شکلی که اجازه خروج غذا از جعبه داده نشود. علاوه بر این جعبه های پیتزایی باید به صورتی طراحی شده باشند که کمترین نفوذ هوا به محصول برسد.

برای خرید این جعبه ها باید کارتن های بدون درز را تهیه کنید. شرکت کارتن پایتخت با تولید کارتن های پیتزایی طبق استانداردهای سازمان بهداشت کشور توانسته مجوز های لازم برای تولید این جعبه ها دریافت کند. بنابراین لازم نیست دیگر دغدغه یافتن این جعبه ها را داشته باشید چرا که شرکت کارتن پایتخت با تولید انبوه این جعبه ها تمامی نیاز کارتون فروشی در منطقه 2 تهران را برطرف کرده است.

کارتن تخم مرغ

با مشاهده کارتن های تخم مرغ می توانید به یکی از مهم ترین کاربرد های شرکت کارتن سازی پی ببرید. توی کارتن تخم مرغ نسبت به سایر کارتن ها متفاوت است. برای ساخت کاتن یا همان شانه های تخم مرغ از روزنامه های بازیافتی استفاده می شود. قرار گیری و حساسیت تخم مرغ این امر را ایجاد می کنند که با ظرافت خاصی شانه های تخم مرغ تولید شود. همانطور که از نقش کارتن در فروشگاه ها مطلع هستید، باید بدانید که تخم مرغ یکی از اصل ترین نیازهایی است که فروشگاه ها باید آن را برطرف کنند. اما محافظت از تخم مرغ و بسته بندی آنها بر عهده شرکت های کارتن سازی است.

با مصرف بالایی که تخم مرغ در بین مردم کشورمان دارد، هر کارتن فروشی باید چند خط تولید را برای این دسته از کارتن ها قرار دهد. یکی از مهم ترین مسئولیت ها کارتن فروشی در منطقه 2 تهران، رفع نیاز پرورش دهندگان تخم مرغ و فروشندگان این محصول است. کارتن فروشی باید بتواند کارتن های تخم مرغ را در تعداد بسیار بالا و با کیفیت مطلوب تولید کند. برای خرید کارتن های تخم مرغ به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید.

کارتن دارویی

کارتن های دارویی به شکل خاصی طراحی شده اند این کارتن ها استحکام خوبی دارند به دلیل اینکه در داخل این کارتن ها دارو و وسایل های بهداشتی و آرایشی قرار می گیرد کارتن های دارویی را بیشتر شرکت داروسازی خرید می کنند. این کارتن به صورت رنگی طراحی می شوند و روی این کارتن ها مارک دارو ها هم قرار می گیرد. کارتن های دارویی یکی از مهم ترین تولیدات کارتن فروشی در منطقه 2 تهران است.

کارتن پنج لایه

با اطلاعاتی که از منطقه 2 تهران به دست آوردید دانستید که تولید کارتن مخصوص اسباب کشی به دلیل وجود مناطق مسکونی فراوان در این منطقه از اصلی ترین نیاز های کارتون فروشی در منطقه 2 تهران است. کارتن های اسباب کشی انواع مختلفی دارند. کارتن های 5 لایه از مقاوم ترین این کارتن ها هستند. این کارتن از سه لایه صاف و دو لایه فلوت ساخته شده است که می توانند وزن زیادی را تحمل کنند که به همین خاطر به این نوع کارتن، کارتن پنج لایه می گویند کارتن پنج به دلیل اینکه استحکام بسیار بالایی دارد بیشتر در وسایل های شکستی مثل لیوان، بشقاب و وسایل های گران قیمت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در کارتن پنج لایه مادهای به کار رفته است که انعطاف پذیر نمی شود و بسیار  محکم است.

کارتن 5 لایه
قیمت کارتن 5 لایه

خرید کارتن از کارتون فروشی منطقه 2 تهران

تمامی ساکنین و فروشگاه داران و صاحب مشاغل مختلف در منطقه 2 تهران به چند موردی که از انواع کارتن ذکر شد نیاز دارند. اما تولیدات کارتن به همین چند دسته محدود نمی شود. شما می توانید انواع کارتن ها را با قیمت مناسب از شرکت کارتن پایتخت خریداری کنید. شرکت کارتن پایتخت با ظرفیت های تولیدی که دارد می توانید بهترین و با کیفیت ترین کارتن ها را در طرح های مختلف برای رفع نیاز های متنوع تولید کند. با وجود شرکت کارتن پایتخت نیاز نیست نگران تهیه کارتن در منطقه 2 تهران باشید.

این شرکت با سابقه طولانی که در فروش کارتن ههای مختلف در منطقه 2 تهران دارند می تواند تمامی درخواست های شما را با طرح های دلخواه و اندازه های متفاوت و مد نظر شما انجام دهند. شرکت کارتن پایتخت با نیرو های زبده و با تجربه ای که در اختیار دارد در صدد رقابت با نمونه های خارجی برای تولید انواع کارتن می باشد.

خرید کارتن ارزان قیمت
قیمت کارتن ارزان قیمت در تهران

در شرکت کارتن پایتخت برای تولید کارتن از به روزترین دستگاه ها و بهترین مواد هنگام ساخت کارتن مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی فعالیت های این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی است. اما مهم ترین هدفی که این شرکت کارتن فروش در منطقه 2 تهران دارد کسب رضایت مشتریان و خریداران محترم است. لبخند رضایت مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه آن ها از اصلی ترین هدف های شرکت کارتن پایتخت است. امیدواریم با ارائه بهترین کارتن های لبخند رضایت را بر لب تمامی مشتریان عزیزمان شاهد باشیم.