کارتن فروشی در منطقه 1 تهران

اگر در پی کارتن فروشی در منطقه 1 تهران هستید، این مطلب از سایت کارتن پایتخت می تواند برای شما مفید و کاربری باشد. تهران پر جمعیت ترین شهر ایران و پایتخت کشور ما محسوب می شود. بالا بودن تراکم جمعیت باعث به وجود آمدن مناطق مسکونی و تجاری فراوانی شده است. با بالا رفتن جمعیت در یک مکان، نیاز به امکانات و خدمات نیز بالا می رود. تهران دارای چند نقطه است که آن را به نقاط مختلف تبدیل کرده است. در این بین منطقه 1 تهران را معمولا به لوکس ترین منطقه پایتخت می شناسند. منطقه ای که از محله های خوش آب و هوا تشکیل شده است. حتما شما نام محله های تجریش، ولنجک، زعفرانیه، الهیه و فرمانیه را شنیده اید.

تمامی این محله ها در منطقه 1 تهران واقع شده است. از آنجایی که معمولا افراد ثروتمند در این منطقه زندگی می کنند علاقه مند هستند تا اکثر خرید های خود را به صورت غیر حضوری انجام دهند. با این تفاصیل یکی از مهم ترین نیاز های ساکنین این منطقه تهیه کارتن های مختلف است.

کارتن فروشی در منطقه 1 تهران

با نگاهی به اطراف خود، بسته های تحویل گرفته از اداره جات مختلف، محصولات خریداری شده و بیشتر محصولاتی که اطراف شما هستند می توانید از کاربرد زیادی که کارتن در زندگی ما انسان ها دارد آگاه شوید. در منطقه 1 تهران به دلیل زندگی افراد ثروتمند، معمولا فروشگاه ها برای ارسال محصولات به درب منزل ساکنین این منطقه، ناچارند از بسته هایی برای این کار استفاده کنند. این نکته نیاز به کارتن فروشی در منطقه 1 تهران را بیشتر مشخص می کند.

کارتن فروشی ارزان در تهران
کارتن فروشی ارزان در تهران

کارتون فروشی در منطقه 1 تهران باید بتواند تمامی کارتون های مورد نیاز برای خدمات مختلف را تولید کند. برای آشنایی با نیاز های کارتون و انواع کارتن های تولیدی در شرکت کارتن سازی برای منطقه 1 تهران، با ما همراه باشید.

انواع کارتن های تولیدی کارتن فروشی در منطقه 1 تهران

کارتن در مشاغل و کسب و کار های مختلف کاربرد دارد. اما یک نوع کارتن تولیدی را نمی توان در همه مشاغل استفاده کرد و برای هر کاری جعبه های مخصوص خود نیاز است. برای آشنایی با انواع جعبه های کارتونی با ما در وبسایت شرکت کارتن پایتخت همراه باشید تا انواع جعبه های مورد استفاده کارتن فروشی در منطقه 1 تهران را با هم بررسی کنیم.

جعبه های کارتنی باز قفسه ای

آیا تاکنون به چینش قفس های یک فروشگاه دقت کرده اید؟ یکی از مهم ترین بخش های تولیدی شرکتهای کارتون سازی ساخت قفسه های کورتونی است. این قفسه های کارتونی معمولا در خوار و بار فروشی ها و فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شوند. معمولا شرکت های مواد غذایی سعی می کنند برای فروش محصولات خود جعبه های هماهنگ با محصول را برای قرار دادن مواد غذایی استفاده کنند.

این جعبه های باز قفسه ای که برای به معرض نمایش گذاشتن محصولات در فروشگاه ها استفاده می شوند معمولا دو مسئولیت و نقش را بر عهده دارند: 1_ نگهداری و شکیل تر کردن بسته بندی های مواد غذایی. 2_ نمایش برند محصولات برای تبلیغ بیشتر. انسان ها علاقه مند به نظم هستند. یکی از خاصیت های این جعبه ها شکیل تر کردن قفسه ها است. با شناخت این کاربرد می توانید با استفاده از کارتن های زیباتر فروش محصولات خود را چند برابر کنید.

جعبه های کارتنی
جعبه های کارتنی باز قفسه ای

اما مسئولیت دوم که این جعبه های کارتونی بر عهده دارند تبلیغ بیشتر است. یک محصول کوچک نمی تواند به خوبی شرکت تولید کننده و برند محصول را بر روی جلد خود به خوبی تبلیغ و به مشتریان معرفی کند. برای بهتر شدن این مسئله و شناخت بیشتر خریداران با برند محصول، می توانید جعبه های تولیدی مرتبط با محصول را با برند مد نظر خود تولید کنید و بر روی این قفسه های کارتونی از برند محصول بیشتر استفاده کنید تا باعث آشنایی بیشتر مشتریان شود.

کارتن های پیتزایی

منطقه 1 تهران یکی از خوش آب و هوا ترین نقاط پایتخت کشورمان است. این آب و هوای مناسب باعث ایجاد رستوران های مختلفی در این منطقه شده است. تا کنون از نقش مهم کارتن و جعبه های کارتنی در فروشگاه های منطقه 1 تهران دانستید حال لازم است نقش این محصول را در رستوران ها بشناسید.

جعبه های پیتزایی یکی محصولاتی است که در کارخانه های کارتون سازی رونق تولیدی بالایی دارد. معمولا از این جعبه های کارتونی بیشتر در کارتن فروشی در منطقه 1 تهران استفاده می شود. در فست فود های مختلف این منطقه برای ارسال انواع پیتزا ها و خوراکی ها از جعبه های پیتزایی استفاده می شود. اما این جعبه های ساخته شده باید به شکلی طراحی شده باشند که به خوراکی درون آن آسیب نرساند.

برای تولید جعبه های پیتزایی مورد استفاده در رستوران ها باید از سازمان بهداشت مجوز لازم را دریافت کرد. کارتن های پیتزایی نسبت به سایر کارتون های تولیدی تفاوت هایی دارند. این کارتن ها باید در های گیره ای داشته باشند به شکلی که اجازه خروج غذا از جعبه داده نشود. علاوه بر این جعبه های پیتزایی باید به صورتی طراحی شده باشند که کمترین نفوذ هوا به محصول برسد.

برای خرید این جعبه ها باید کارتن های بدون درز را تهیه کنید. شرکت کارتن پایتخت با تولید کارتن های پیتزایی طبق استانداردهای سازمان بهداشت کشور توانسته مجوز های لازم برای تولید این جعبه ها دریافت کند. بنابراین لازم نیست دیگر دغدغه یافتن این جعبه ها را داشته باشید چرا که شرکت کارتن پایتخت با تولید انبوه این جعبه ها تمامی نیاز کارتن فروشی در منطقه 1 تهران را برطرف کرده است.

خرید کارتن پیتزایی
قیمت کارتن پیتزایی

کارتن های میوه

یکی دیگر از مشاغلی که نقش کارتن در آن بسیار به چشم می آید، میوه فروشی ها هستند. برای قرار گیری میوه های جعبه هایی لازم است که معمولا برای قرار دادن میوه ها از جعبه ای کارتونی مخصوص میوه استفاده می شود. البته این نکته را فراموش نکنید که جعبه های میوه ها بر حسب نوع میوه با یکدیگر متفاوت اند.

کارتن فروشی در منطقه 1 تهران باید این تفاوت ها در نوع میوه را در نظر بگیرد و هر کارتن را بر حسب میوه به خصوص خود تولید کند. برای قرار دادن موز کارتن های به خصوصی لازم است. کارتن هایی که موز در آن ها قرار می گیرد باید مقاومت بسیار بالایی از خود داشته باشند. برای تولید جعبه های مختلف میوه انواع کارتن ها با استاندارد ها لازم تولید می شود. اگر در میوه فروشی ها مشاهده کنید میبینید که معمولا میوه ها در جعبه های کارتنی به خصوصی قرار گرفته اند و هر میوه برای خود جعبه جداگانه ای دارد.

تولید جعبه های کارتون میوه و سبزیجات یکی از مهم ترین تولیدات کارتن فروشی در منطقه 1 تهران است. در این منطقه علاوه بر قرار دادن میوه ها در کارتن، باید جعبه های کارتونی برای ارسال میوه به درب منزل مشتری نیز تهیه شود. این موضوع نقش کارتن را در این منطقه بیشتر مشخص می کند.

شرکت کارتن پایتخت

در این مطلب سه مورد از مهم ترین نقش های کارتن فروشی در منطقه 1 تهران را با یکدیگر بررسی کردیم و دانستیم که تولید کارتن در این منطقه از چه اهمیتی برخوردار است. شرکت کارتن پایتخت با استفاده از نیرو های متخصص و دستگاه های پیشرفته ای که برای تولید انواع جعبه های کارتونی در اختیار دارد می توانید تمامی نیاز های مشاغل و کسب کار های منطقه 1 تهران به کارتن را برطرف کند.

اما این نیاز بالایی کارتن در این منطقه، قیمت کارتن را بسیار مهم می کند. چرا که برای رفع این حجم از نیاز هزینه های زیادی لازم است. با وجود شرکت کارتن پایتخت لازم نیست نگران هزینه تهیه کارتن های مد نظر خود داشته باشید. شرکت کارتن پایتخت با هدف قرار دادن رضایت مشتری نسبت به تولید خرچه با کیفیت تر جعبه ای کارتنی اقدام کرده است.

شرکت کارتن پایتخت برای ارائه و ثبت سفارشات شما پایین ترین قیمت را در نظر گرفته است تا به راحتی بتوانید در خواست های خود را در تعداد مورد نیاز کسب و کار خود ثبت کنید.

برای خرید انواع جعبه های کارتون و رفع نیاز های کارتن فروشی در منطقه 1 تهران فقط کافیست سری به وب سایت شرکت کارتن پایتخت بزنید.