کارتن فروشی در زعفرانیه

زعفرانیه یکی از محله های بسیار زیبا استان تهران است. در زعفرانیه افراد ثروتمند و مشهور زندگی می کنند. به همین دلیل این منطقه بزرگ تهران بسیار معروف است. زعفرانیه در شمال تهران قرار دارد که به دلیل آب و هوای لاکچریش رفت و آمدهای بسیار زیادی در این منطقه انجام می شود. در زعفرانیه بناهای تاریخی بسیار قدیمی از جمله: کاخ سعد آباد و کاخ ملت زعفرانیه وجود دارد. این منطقه گرانترین منطقه شمال استان تهران است که در این شهر آپارتمان های و خانه های گران قیمتی وجود دارد به همین دلیل مردم شهر زعفرانیه اهمیت بسیار زیادی بر خانه وسایل هایشان دارند و برای اینکه در این محله سایل خود را جا به جا کنند از مقاوم ترین و بهترین جعبه های استفاده می کنند. این مسئله ضرورت وجود یک کارتن فروشی در زعفرانیه که بتواند بهترین کارتن ها را تولید کند به خوبی نشان می دهد.

کارتن فروشی در زعفرانیه

همانطور که گفتیم زعفرانیه یکی از منطقه خیلی خوب و شیک استان تهران است به همین خاطر در این منطقه یک کارتن فروشی باید بتواند نیاز های تمامی مشاغل را با تولیدات انواع مختلف کارتن با کیفیت برطرف کند. بهترین کارتن فروشی در این منطقه شرکت کارتن پایتخت است. شرکت کارتن پایتخت به دلیل داشتن دستگاه های بروز و عالی می تواند بهترین کارتن ها را در طرح مختلف تولید کند و در اختیار مرد شهر زعفرانیه بگذارد.

اگر کارتنی که به دوست دارید طبق نظر و علاقه شما ساخته شود، شرکت کارتن پایتخت انتخاب کنید چون شرکت کارتن پایتخت با سابقه طولانی و مهندسان زبده ای که در اختیار دارد می توانند سفارشی که مورد علاقه شما است را برایتان تولید کنند. همچنین شرکت کارتن پایتخت نه تنها مشکلات کارتن فروشی در زعفرانیه را برطرف کند. بلکه می تواند نیاز مردم شهر تهران و شهر های اطراف آن را برطرف کنند و برای سراسر کشور کارتن تولید کند.

کارتن فروشی زعفرانیه
قیمت کارتن فروشی در زعفرانیه

انواع کارتن ها

کارتن فروشی در زعفرانیه باید بتواند انواع کارتن های مورد نیاز برای مشاغل و کسب و کار های مختلف را تولید کرده و در اختیار مردم بگذارد. در این مطلب می خواهیم برخی از کارتن هایی که در این روز ها مشاغل مختلف به آن نیاز دارند را با یکدیگر بررسی کنیم. با ما همراه باشید.

کارتن دو لایه

کارتن دو لایه یکی از کارتن هایی که است که شرکت کارتن پایتخت تولید می کنند. این کارتن به دلیل اینکه یک ورق کاغذ نازک و یک ورق چین دار است ، استحکام محکمی ندارد و متاسفانه بسیار استحکامش ضعیف است. به همین خاطر کارتن های دو لایه بیشتر در داخل جعبه بیسکوییت و یا کفپوش استفاده می شود و نمی تواند برای جعبه سازی استفاده شود نام دیگر این کارتن ها سینگل فیس است. کاربرد این کارتن ها را می توانید در بسته بندی انواع خوراکی های موجود در سوپر مارکت ها مشاهده کنید.

کارتن سه لایه

کارتن های سه لایه شامل دو لایه صاف بیرونی و یک لایه چین دار در میان این دو لایه صاف قرار است. کارتن سه لایه استحکام محکمی دارد که لایه چین دار آن از جنس کاغذ فلوتینگ ساخته شده این مقاومت را ایجاد کرده. کارتن های سه لایه به دلیل استحکام محکمی که دارد بسیار پر کاربرد هستند. این دسته از کارتن ها بیشتر در اسباب کشی و بسته های پستی به کار می روند. خط تولید کارتن فروشی در زعفرانیه بخش عمده ای را در اختیار تولید این کارتن ها قرار داده است.

استفاده از کارتن های سه لایه به دلیل استحکام بالا، در اسباب کشی کاربرد بالایی دارند. شرکت کارتن پایتخت کارتن سه لایه با کیفیت را با استفاده از بهترین مواد تولید می کنند. اگر تصمیم به اسباب کشی دارید و نیاز به کارتن  پیدا کردید. بهترین گزینه برای سفارش، شرکت کارتن پایتخت است. برای تهیه و سفارش بهترین کارتن های سه لایه لازم است فقط به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید.

خرید کارتن سه لایه
قیمت کارتن سه لایه

کارتن پنج لایه

کارتن پنج لایه از سه لایه صاف و دو لایه فلوت ساخته شده است که می توانند وزن زیادی را تحمل کنند که به همین خاطر به این نوع کارتن، کارتن پنج لایه می گویند کارتن پنج به دلیل اینکه استحکام بسیار بالایی دارد بیشتر در وسایل های شکستی مثل لیوان، بشقاب و وسایل های گران قیمت و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. در کارتن پنج لایه مادهای به کار رفته است که انعطاف پذیر نمی شود و بسیار  محکم است.

کارتن پلاست

کارتن پلاست با کارتن های دیگر فرق دارد این کارتن در کارهای خودروسازی، ساختمانی، کشاورزی، چاپ و تبلیغات، لوازم خانگی ،بسته بندی، معماری خانگی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد این کارتن به دلیل اینکه مواد هایی در داخلش به کار رفته است که فقط برای تولید یه وسایلی مورد استفاده قرار می گیرد. کارتن های پلاست خیلی خاصیت بسیار بالایی دارد به دلیل اینکه این کارتن ها عمر بسیار طولانی دارن و در برابر نور، گرما، میکرو، باکتری، دود و غیره مقاومت می کنند یک از بهترین شخصیت های کارتن های پلاست این است که شما می توانید  از این کارتن مجددا استفاده کنید.

اگر خواستید که کارای ساختمانی و معماری خانگی انجام دهید و نیاز به کارتن پلاست دارید از شرکت کارتن پایتخت سفارش دهید و خرید  خود را انجام دهید به دلیل اینکه شرکت کارتن پایتخت کارتن های با کیفیتی تولید و در اختیار مردم کشورمان قرار می دهد.

کارتن های چهار درب

مصرف کارتن های چهار درب بسیار بالا است به دلیل اینکه کارتن ها مقاومت بسیار بالایی دارند و وزن بسیار زیادی را تحمل می کنند که از این کارتن ها برای حمل نقل کردن وسایلی یا مواد غذایی از فروشگاه ها به خانه ها انجام می شود. نام دیگر کارتون های چهار درب، کارتن های مادر است. کارتن های چهار درب نه نتها در حمل نقل ها مورد استفاده قرار می گیرد بلکه از این کارتن ها در اسباب بازی هم استفاده می کنند.

کارتن های چهار درب

کارتن های چهار درب در سایز های بزرگ و کوچک وجود دارد  که یک کارتن فروشی در زعفرانیه باید بتواند هر دو نوع را تولید کند. شما می توانید وسایل های خود را بر هر نوع کارتن کوچک یا بزرگ حمل کنید.

کارتن های دارویی

کارتن های دارویی به شکل خاصی طراحی شده اند این کارتن ها استحکام خوبی دارند به دلیل اینکه در داخل این کارتن ها دارو و وسایل های بهداشتی و آرایشی قرار می گیرد کارتن های دارویی را بیشتر شرکت داروسازی خرید می کنند این کارتن به صورت رنگی طراحی می شوند و بروی این کارتن ها مارک دارو ها هم قرار می گیرد. کارتن های دارویی یکی از مهم ترین تولیدات کارتن فروشی در زعفرانیه است.

کارتن های تلسکوپی

کارتن های تلسکوپی بیشتر در بسته بندی مواد غذایی مثل خرما و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. این کارتن ها مقاومت متوسطی دارند و طوری طراحی شده اند که در برابر سرما مقاومت می کنند کارتن های تلسکوپی از سه لایه فلوت سی، بی، ای و پنج لایه ای بی، بی سی تشکیل شده اند.

کارتن های میوه

کارتن های میوه یکی از پرمصرف ترین جعبه های کارتنی در کشورمان است این کارتن ها فقط مخوصوص میوه ها هستند که کارتن های موز  به شکل طراحی شده آن به طور مثال کارتن های خرمالو به شکل دیگر طراحی شده اند.

کارتن های میوه به طور مثال میوه هایی که می خواهند از کشور خارج شوند به کارتن های محکم نیاز دارند که میوه ها آسیب نبیند  ولی میوه هایی که در در داخل کشور از این شهر به آن شهر حمل نقل می شوند به کارتن های متوسط نیاز دارند. بنابراین مقاومت کارتن ها برای میوه های درون بازار کشور و میوه های صادراتی متفاوت است.

شرکت کارتن پایتخت به دلیل سابقه ای طولانی که دارد در تولید کارتن های میوه صادراتی بسیار مهارت بالایی دارد و تولیدات با کیفیتی انجام   دهد. به همین دلیل در حال حاضر شرکت کارتن پایتخت می تواند با شرکت ها اروپایی رقابت کرده و بهترین کارتن فروشی در زعفرانیه باشد.

شاید شما تا به الان کارتن های موز ها را دیده باشید این کارتون ها سوراخ های اداری به دلیل اینکه موز ها خراب نشوند و گرمازده نشوند که اگر گرمازده بشنود یا خراب شوند میکروب های زیادی بر روی این موز ها می نشیند به همین دلیل کارتن های موز سوراخ دار هستند  شرکت کارتن پایتخت در این تولید این کارتن ها مهارت بالایی دارد نه تنها فقط برای میوه موز به این نوع طراحی می کنند بلکه میوه های که گرما حساس  هستند از این نوع کارتن یعنی کارتن های سوراخ دار تولید می کنند.