کارتن فروشی در پاسداران

در این مقاله می خواهیم شما را با نیاز های یک کارتن فروشی در پاسداران آشنا کنیم. پاسدارن نام یک خیابانی در استان تهران است این خیابان بسیار طولانی است که در دوره های قدیم ساخته شده است نام این خیابان قبل از انقلاب خیابان سلطنت آباد بود پاسداران به دلیل خیابان طولانی  که دارد کارتن فروشی در این خیابان بسیار خوب و مفید است.

خیابان پاسداران از جنوب بزرگراه شهید همت تا خیابان شهید شریعتی آغاز شده است خیابان پاسداران در منطقه 1 استان تهران قرار دارد این خیابان به دلیل اینکه در شمال استان تهران قرار دارد آب و هوای بسیار خوبی دارد در این خیابان آپارتمان های گران قیمت  زیادی وجود دارد. در خیابان پاسداران امکانات بسیار زیادی از جمله فروشگاه ها، سوپر مارکت صاف مراکز خرید و غیره وجود دارد.

کارتن فروشی در پاسداران

خیابان پاسداران یکی از بزرگترین خیابان های استان تهران است به همین دلیل کارتن فروشی در این منطقه بسیار خوب و مفید است. خیابان پاسداران به دلیل اینکه در شمال تهران قرار دارد یک از منطقه ای است که افراد ثروتمندی در این منطقه زندگی می کنند به همین دلیل وجود کارتن فروشی در پاسداران نیاز است تا مشکلات مردم این منطقه را حل کنند.

شرکت کارتن پایتخت به دلیل اینکه سابقه طولانی که دارد که مهندسانی و کارگرانی با سابقه طولانی که در اختیار دارد کارتن های با کیفیتی تولید می کنند این شرکت نه تنها به دلیل سابقه طولانیش معروف است بلکه دستگاه هایی که اختیار دارد بسیار حرفه ای هستن و با دستگاه های  شرکت های اروپایی یکسان است شرکت کارتن پایتخت در حال حاضر به دلیل تولیدات باکیفیتش با شرکت های اروپایی رقابت می کنند.

کارتن فروشی در پاسداران

اگر کارتنی که مورد علاقه شما است و نمی توانید آن را در جاهایی یافت کنید شما می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید و کارتن مورد علاقه خود را سفارش دهید اگر خواسته باشد که نما یا تبلیغاتی روی کارتن انجام شده شرکت کارتن پایتخت این کار را با هزینه مناسب  برای شما انجام می دهد.

کارتن اسباب کشی

این روز ها مردم کشورمان به دلیل اینکه اسباب کشی های زیادی در طی سال انجام می دهند با جمع آوری وسایل خانه هایشان مشکل دارند یکی از بهترین راه های حل این مشکل خرید کارتن های جنس عالی و با مقاومت قوی با هزینه کم می توان این شکل را حل کرد شما میتوانید موقعی که اسباب کشی دارید کارتن های اسباب کشی را از شرکت کارتن پایتخت خرید کنید چون شرکت کارتن پایتخت به دلیل اینکه  کارتن های با کیفیتی تولید میکنند به راحتی می توانند این کارتن ها از وسایل هایتان به خوبی مراقبت کنند.

کارتن های اسباب کشی به شکل مربعی کوچک و بزرگ تولید می شوند کارتن های اسباب کشی از  پنج لایه سه لایه صاف و دو لایه چین دار تولید می شوند از این کارتن ها برای وسایل های شکستنی و گران قیمت هم استفاده می کنند و همچنین از کارتونهای اسباب کشی برای  مواد غذایی ها در فروشگاه ها هم استفاده می کنند. این کارتن ها از تولیدات مهم و پرکاربرد کارتن فروشی در پاسداران می باشند.

کارتن فروشی ارزان در تهران
فروش کارتن خالی جهت اسباب کشی

کارتن سینگل فیس

کارتن های سینگل فیس از سه لایه شامل دو لایه صاف و یک لایه شیاردار تولید می شود این کارتن توسط کارتن های معمولی ساخته است که انعطاف پذیر است و به راحتی دور خود پیچیده می شود. کارتن های سینگل فیس به دلیل اینکه از این کارتن های برای مواد غذایی و  دارویی استفاده می شوند در برابر میکروب ها، باکتری ها، نور و گرما مقاومت می کنند. کارتن سینگل فیس را می توان حساس ترین تولید کارتن فروشی در پاسداران دانست.

کارتن های سینگل فیس به دلیل اینکه حالت انعطاف پذیری به خودشان دارند در کارهای خودروسازی، ساختمانی و غیره استفاده می شود این کارتن های عالی را شرکت کارتن پایتخت تولید می کند و در اختیار مردم شهر تهران قرار می دهد امیدوارم که اگر شما به این کارتن ها  نیاز پیدا کردید از این شرکت معروف پایتخت خرید های خود را انجام دهید.

کارتن های یک درب

کارتن های یک درب بیشتر برای نمایش وسیله های جذاب ساخته می شود کارتن های یک درب فقط از یک سمت باز می شود مانند کارتن فلش،کارتن رم و غیره هستند که شما تا به امروز با این نوع کارتن ها آشنا شده اید و خریداری کرده اید کارتن های یک درب مقاومت بسیار  قوی ای دارند که به راحتی پاره نمی شوند کارتن های یک درب را بیشتر شرکت های الکترونیکی خریداری می کنند.

کارتن های سردخانه ای

کارتن های سردخانه ای را بیشتر برای میوه حساس استفاده می کنند این کارتن ها به دلیل اینکه مقاومت بسیار محکمی دارد به راحتی می توانند از میوه ها محافظت کنند کارتن سرد خانه ای خیلی جالب و لاکچری ساخته شده است. این کارتن ها را طوری طراحی کرده  و سوراخ هایی قرار داده اند که میوه ها راه هوا کشیدن داشته باشند و اگر این کار را نکند میوه ها گرما زده  و خراب می شوند. این باعث می شود اگر انسان این میوه ها را استفاده کنند به مشکل بر خواهند خورد نام دیگر این کارتن ها کارتن های سوراخ دار می نامند. کارتن های سوراخ دار یا سرد خانه ای نقش مهمی را در سلامت میوه ها بر عهده دارند. کارتن فروشی در پاسداران مخصوص سردخانه را از سایت پایتخت بخواهید.

کارتن سردخانه ای
قیمت کارتن سردخانه

کارتن های بدون درب

کارتن های بدون درب همان کارتن هایی هستند که برای یخچال ها، ماشین لباسشویی ها، اجاق گازها، استفاده می کنند که شما تا به حال با این نوع کارتن ها آشنا شده اید کارتن های بدون درب ته و سر کارتن ها باز است که راحت بتوانند لوازم خانگی را در داخل کارتن ها قرار دهید. کارتن های بدون درب اگرچه ته و سرشان باز است ولی بدنه های کارتن خیلی محکم تولید شده اند که به راحتی میتوانند از لوازم  خانگی محافظت کنند.

تولید این کارتن ها در کارتن فروشی در پاسداران به شیوه های خاصی صورت میگیرد.کارتن های بدون درب از سه لایه شامل یک لایه صاف و یک لایه درونی و یک لایه چین دار ساخته شده اند به همین دلیل استحکام این  کارتن ها بسیار بالا است.

کارتن های عادی

شاید تا به حال کارتن های معمولی یا همان کارتن های عادی به گوشتان خورده است و شایدم در کوچه یا خیابانی یا فروشگاهی این کارتن ها را دیده باشید کارتن های عادی توسط دستگاه برش و دستگاه چاک ساخته می شود نام دیگر این کارتن ها، کارتن مادر می نامند کارتن  های عادی به دلیل اینکه قیمت بسیار کمی دارند در همه جا مثل فروشگاه ها، خواربار فروشی ها ،مغازه های مختلف و غیره استفاده می شود.

اگر نیاز به کارتن های عادی داشتید شرکت کارتن پایتخت کارتن های عادی با کیفیتی با قیمت مناسب تولید می کنند که شما می توانید به  سایت شرکت کارتن پایتخت بروید و کارتن مورد علاقه خود را سفارش دهید.

کارتن های مدل دار

کارتن های مدل دار ارتن های هستند که روی کارتن طرح های خاصی به مشتری گفته مشتری تولید می شود این کارتن به صورت رنگی تولید می شود که بیشتر برای قرار گرفتن ساعت ها، حلقه، گردنبند و غیره استفاده می شود کارتن های مدل دار دارد استحکام محکمی دارند  به دلیل اینکه در این کارتن وسایل های گران قیمت قرار می گیرد. کارتن های مدل دار خیلی کوچک هستند و به راحتی پاره نمی شوند.

قیمت کارتن های مدل دار
خرید کارتن های مدل دار

جعبه کیبوردی

جعبه های کیبوردی با اندازه کوچک و به شکل مستطیلی و مربعی هستند. این جعبه ها بیشتر برای عطر ها و لباس ها استفاده می شود که باید در زیباترین طرح ها تولید شوند. این جعبه ها به صورت رنگی هم تولید می شوند و می توانید برای این جعبه ها تبلیغات مورد علاقه مشتری را هک کنید. برای ساخت این جعبه ها کارتون فروشی در پاسداران باید ظرافت به خرج دهد و در طراحی جعبه های کیبوردی دقت کند.

جعبه های کیبوردی برای کادو کردن وسایلی هم استفاده می شود این جعبه ها فروش بسیار زیادی می رود که شرکت کارتن پایتخت استعداد تولید کردن جعبه های کیبوردی دارد اگر عطر فروشی یا لباس فروشی دارید و نیاز به جعبه های کیبوردی دارید شرکت کارتن پایتخت جعبه های کیبوردی با کیفیت با قیمت مناسبی تولید می کنند که حتما یه سری به این شرکت بزنید و از این شرکت جعبه های کیبوردی مورد  علاقه خود را سفارش دهید. کارتن فروشی در پاسداران می خواهید، سری به سایت پایتخت بزنید.