فروش ورق کارتن در تهران

امروزه صنعت کارتن سازی و فروش کارتن به یکی از پردرآمدترین شغل های تهران تبدیل شده است. این کار با تولید ورق کارتن های جدید و کارآمد برای مشتریان خود در سایت های مربوط به آن به صورت عمده و جزئی به ارائه فروش خدمات مربوط به کارتن سازی می پردازند.

ورق های کارتن جهت تولید و ساخت جعبه های مختلف برای انواع مصارف خانگی و شرکتی تولید می شود. این ورق ها با ضخامت های مختلف و رنگ بندی های گوناگون، همچنین به صورت چاپ شده و غیر قابل چاپ، ضد آب، بهداشتی و غیره جهت استفاده برای بسته بندی و نگهداری مواد مختلف به بازارها عرضه می شود.

ورق کارتن

شما می توانید با خرید انواع ورق کارتن و تبدیل آن به جعبه های مورد نظر و با توجه به نیازهای روزمره در فروشگاه یا تولیدی خود از آن استفاده کنید. و برای تهیه این ورق ها شما میتوانید از طریق اینترنت با شرکت کارتن پایتخت در ارتباط باشید و با تنوع بالا به خرید خود بپردازید.

انواع ورق کارتن

صنعت تولید کارتن به دو دسته طبقه بندی می شود:

اصلی ترین آن مربوط به تولیدکنندگان ورق کارتن می باشد، به طور کلی یک ورق کارتن از تعدادی لایه کاغذ کرافت تشکیل شده است. هر یک از این لایه ها نقش مجازی در ورق کارتن دارد.

این گروه با خرید ورق های کارتن به تولید انواع کارتن آماده در ابعاد مختلف و با توجه به نیاز بازار می پردازند، همچنین هرگونه چاپ بر روی کارتن های آماده توسط شرکت های تولید کننده کارتن صورت می گیرد. و کشورهایی که از تولید کاغذ خوبی برخوردارند در این صنعت موفق تر هستند.

انواع ورق کارتن
خرید ورق کارتن

صنعت کارتن سازی

که از مهم ترین بخش های آن می توان به ساخت و تولید کاغذ مخصوص کارتن سازی مانند کاغذ کرافت، لاینر، فلوتینگ و ... که در صنایع کارتن سازی استفاده می شود. همچنین از دیگر بخش های مهم این صنعت تولید ورق کارتن است که به صنایع ورق سازی معروف است.

تولید جعبه از ورق کارتن در تهران

یکی از عمده ترین مشکلات کشور در صنعت کارتن سازی تهیه مواد اولیه مناسب، نداشتن فناوری روز دنیا در جهت ارائه محصولات با کیفیت برای مشتریان خود است، یکی دیگر از مشکلات عمده نداشتن تنوع بالای و عدم رعایت استانداردهای کیفی مناسب در بسته بندی است، اما امروز شرکت های کارآمد با به کار گیری فناوری های روز دنیا در تلاش اند از مشکلات حاضر بکاهند. یکی از شرکت های به روز در تهران شرکت کارتن پایتخت است که با رعایت موارد ذکر شده آماده ی ارائه خدمات مختلف به مشتریان خود است.

انواع کارتن مورد استفاده در بازار ایران

  • کارتن معمولی
  • کارتن در دوبل
  • کارتن با درب جدا
  • کارتن یک طرف در
  • دو کارتن یک طرف در
  • بازیافت ضایعات کارتن

جالب است بدانید که ضایعات کاغذ و کارتن های از سطح شهر جمع آوری و به شکل خمیر کاغذ در آمده و مجددا در تولید کارتن و کاغذهای باطله و کاهی مورد استفاده قرار می گیرد.

چه عواملی روی قیمت ورق کارتن تاثیر می گذارد؟

تهیه کارتن دارای بخشهای مختلفی است که هر کدام آنها با توجه به نوع کیفیت و ابعاد آن به قیمت های متفاوتی تقسیم می شود که از مهم ترین آنها می توان به نوع کاغذ رویه، نوع کاغذ فلوت، نوع کاغذ زیره، نوع چاپ، تعداد رنگ چاپ و... از جمله آیتم هایی هستند که روی قیمت نهایی کارتن تاثیر می گذارند.

قیمت ورق کارتن
خرید ارزان ورق کارتن

در آخر لازم است  بدانید که تولید ورق کارتن با توجه به نیاز کارتن در همه مشاغل امروزه به یکی از اصلی ترین نیازهای جامعه تبدیل شده است. شاید با این تفکر که ورق کارتن و کارتن در زندگی امروزه جایی ندارد آن را نادیده گرفتیم اما این صنعت مهم در اکثر کشور ها با پیشرفت قابل توجهی صورت گرفته است. تا کشور خود را از واردات ورق کارتن بی نیاز کنند. در تهیه ورق کارتن از میلیون ها کاغذ استفاده می شود و با فناوری های به روز آن را به ورق و سپس به کارتن تبدیل می کنند و این کار هزینه بالایی را متحمل می شود.

اما ما در کشور خود دارای شرکت های بزرگی در این راستا هستیم. شرکت کارتن پایتخت در تولید ورق کارتن و کارتن با تلاش و پیشرفت روز به روز به استانداردهای جهانی نزدیک تر می شود تا بتواند بهترین کیفیت را به هموطنان خود ارائه کند.