کارتن فروش در پایتخت

برخی مشاغل در دنیا وجود دارند که بسیاری از شغل ها در بخش تولید خود به آن ها نیازمند هستند. کارتن یکی از محصولاتی است که نقش پررنگی در هر شغل و حرفه ای ایفا می کند. کارتن یکی از محصولاتی است که حضور آن را در انواع شرکت ها و در بخش های مختلف مشاهده می کنید. هر وسیله ای را که فرض کنید برای قرارگیری در یک محفظه مناسب به کارتن احتیاج دارد.

پایتخت کشور ها در واقع همان پر جمعیت ترین نقطه هر کشور به شمار می رود. شهر تهران نیز در کشور ما همین نقش اساسی را ایفا می کند. امروزه با وجود مشکلات فراوان از قبیل آلودگی هوا کمتر کسی برای خرید به خارج از خانه مراجعه می کند و این مسئله نیاز شرکت های سازنده محصولات مختلف را به انواع کارتن ها بیشتر ابراز می کند.

کارتن فروش در تهران

همانطور که از نیاز قسمت ها و مشاغل مختلف جامعه به کارتن آگاه هستید باید بدانید که کار تهیه این وسیله به صورت عمده نیز مشکلی است که اکثر نیازمندان به کارتن با آن مواجه هستند. پیدا کردن کارتن فروش در گذشته مسئله بسیار سختی نبود زیرا هر شخصی که کارتن غیر قابل استفاده ای داشت می توانست آن را بفروشد. اما با گسترش صنعت ها و افزایش جمعیت و اینترنتی شدن خرید ها، این محصول نیز بیشتر به چشم آمد.

کارتن فروش در تهران دیگر همانند گذشته نمی باشد. شما با مراجعه به وبسایت کارتن پایتخت میتوانید انواع کارتن های مورد نظر خود را با ابعاد و تعداد مختلف در اسرع وقت تحویل بگیرید.

کارتن فروشی در تهران
کارتن فروشی در تهران

جعبه های کارتونی(مخصوص باکس)

امروزه به هنگام خرید، محصولات خود را در جعبه های مختلف مشاهده می کنید. ساخت هر یک از این جعبه ها یک کار تخصصی است. شما می توانید با مراجعه به وبسایت کارتن پایتخت، شیک ترین جعبه های کارتنی را با پایین ترین قیمت به صورت تکی و عمده خریداری کنید.

افرادی که دارای فروشگاه های لوازم مختلف از قبیل بدلیجات هستند، می توانند با خرید این جعبه ها به افزایش فروش خود کمک کنند. فروش محصولات در بسته بندی های شیک تر علاقه مندان بیشتری دارد. زیرا انسان ها علاقه مند هستند تا انواع وسیله ها را به صورت مرتب و زیبا در یک جایگذاری شکیل دریافت کنند.

تولید جعبه های کارتونی شرکت کارتن پایتخت

شرکت کارتن پایتخت، بزرگترین کارتن فروش در تهران لقب گرفته است. شما می توانید انواع جعبه های مورد نظر خود را از قبیل: اسپیرال، لمینیتی، فانتزی و مقوایی در وبسایت کارتن پایتخت مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که این محصولات با پایین ترین قیمت برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است. البته فراموش نکنید که این پایینی قیمت، تاثیری در کیفیت جعبه های ارائه شده ندارد.

در واقع شما بالاترین کیفیت را در قالب شیک ترین جعبه ها از شرکت کارتن پایتخت تحویل خواهید گرفت. شرکت کارتن پایتخت با سابقه طولانی که در کارتن فروشی در تهران دارد می توانید برای یک خرید مطمئن، کیفیت کار را تضمین کند. جعبه های تولیدی شرکت کارتن پایتخت، در سراسر پایتخت نظیر ندارند.

کارتن سازی
شرکت کارتن سازی پایتخت

کارتن اسباب کشی در تهران

یکی از ویژگی هایی که شرکت کارتن فروش در تهران باید داشته باشد، تولید کارتن های مخصوص اسباب کشی است. کارتن به هنگام اسباب کشی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. در مواقع اسباب کشی یا تعویض منزل، افراد دنبال محفظه هایی می گردند که وسایل خود را در آن قرار دهند.

کارتن با جنس و وزنی که دارد می تواند به خوبی از تمامی وسایل خانه شما مراقبت کند. شاید این نگرانی برای شما به هنگام محافظت از وسایل بزرگتر پیش بیاید که چگونه می توانید وسایل با اندازه بزرگتر را در کارتون قرار دهید. شرکت کارتن پایتخت با ساخت کارتن در ابعاد و اندازه های مختلف این نگرانی را برای شما برطرف کرده است. فقط کافیست برای سفارش کارتن با اندازه دلخواه به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و سفارش مورد نظر خود را ثبت کنید.

کارتن فروش در تهران باید بتواند تمامی سفارشات را در اسرع وقت انجام دهد و به دست مشتری رساند که شرکت کارتن پایتخت با در نظر گیری این موضوع همواره در پی کسب رضایت مشتریان است.

از آن جایی که شهر تهران پایتخت کشور ایران است، اغلب ساختمان هی مسکونی نیز در آن با ارتفاع بلند و تعداد طبقه های زیاد ساخته شده. برای جا به جایی کالا در این ساختمان ها و اسباب کشی به این ساختمان ها نیاز به کارتونی خواهید داشت که این مشکل را برطرف کند و در مقابل فشار نیز مقاوم باشد. با وجود شرکت کارتن پایتخت دیگر لازم نیست نگران کیفیت و مقاومت کارتونهای مخصوص اسباب کشی باشید.

کارتن اسباب کشی در تهران
فروش کارتن اسباب کشی در تهران

فروش کارتن اداری و زوکنی

این نوع کارتن های استحکام بیشتری نسبت به کارتن های معمولی دارند و بیشتر برای جا به جایی وسایل اداری استفاده می شوند. این کارتن ها بیشتر در ادارات تهران فروش می رود. از آنجایی که تعداد ادارات در پایتخت بسیار زیاد است، معمولا به این جنس از کارتن ها نیاز پیدا می کنند. شاید با شنیدن اسم این کارتون ها فکر کنید که این کارت ها برای قرار گیری پرونده های اداری و زونکن هستند اما این دسته از کارتن ها برای جا به جا کردن وسایل اداری هستند.

مسئولین اداره جات مختلف کشور می توانند برای نقل مکان و رفع نیاز به کارتون به وبسایت کارتن پایتخت مراجعه کنند و مقاوم ترین کارت ها را یک قیمت به صرفه خریداری کنند.

شرکت کارتن پایتخت با استفاده از به بهترین مواد در ساخت کارتون سعی دارد کارتونی های محکم تری را تولید کند که توانایی تحمل وزن های سنگین را داشته باشند.

کارتن های مخصوص برای پست های برون مرزی

برای ارسال کالا به خارج از کشور یا همان فریت نیاز به کارتن با بالاترین کیفیت است. کارتن هایی که برای ادارات استفاده می شود اغلب کارتن های 5 لایه هستند که کارتن های مقاومی نیز می باشند. اما برای ارسال کالا به خارج از کشور باید کارتن هایی استفاده شود که در برابر رطوبت مقاوم باند. همچنین به هنگام فشار و برخورد ضربه اجازه ندهند محصول درون کارتن آسیبی ببیند.

اگر قصد ارسال کالا به خارج از کشور را دارید باید از کارتن های 10 لایه استفاده کنید. برای تهیه این کارتن ها نیز می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه فرمایید. در شرکت کارتن پایتخت، کارتن های مخصوص برای ارسال بسته به خارج از کشور، مطابق با استاندارد های جهانی تولید می شود. از این جهت دیگر لازم نیست نگرانی بابت ارسال بسته های برون مرزی را داشته باشید. فقط کافیست به وب سایت شرکت پایتخت کارتون مراجعه کرده و سفارش خود را با ذکر مشخصات ثبت کنید. حتی برای دریافت مشاوره های قبل از خرید نیز می توانید به وبسایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و با انتخاب گزینه تماس با مشاوران، تمامی اطلاعاتی را که قبل از خرید به آن نیاز دارید را دریافت کنید.

کارتن آماده بسته بندی
کارتن آماده بسته بندی

کارتن سازی شرکت کارتن پایتخت

شرکت کارتن پایتخت با سابقه طولانی که در فروش کارتن در پایتخت دارند می توانند تمامی درخواست های شما را با طرح های دلخواه و اندازه های متفاوت و مد نظر شما انجام دهند. شرکت کارتن پایتخت با نیرو های زبده و با تجربه ای که در اختیار دارد در صدد رقابت با نمونه های خارجی برای تولید انواع کارتن می باشد.

در شرکت کارتن پایتخت برای تولید کارتن از به روزترین دستگاه ها و بهترین مواد هنگام ساخت کارتن مورد استفاده قرار می گیرد. تمامی فعالیت های این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی است. اما مهم ترین هدفی که این شرکت کارتن فروش در تهران دارد کسب رضایت مشتریان است. لبخند رضایت مشتریان و صرفه جویی در وقت و هزینه آن ها از اصلی ترین هدف های شرکت کارتن پایتخت است. امیدواریم با ارائه بهترین کارتن های لبخند رضایت را بر لب تمامی مشتریان عزیزمان شاهد باشیم. موفق باشید.

جهت تماس با شرکت کارتن پایتخت با شماره های : ................................ تماس حاصل فرمایید.