مرکز فروش کارتن در کرج

نیاز به یک مرکز فروش کارتن یکی از مهم ترین امکاناتی است که هر شهر باید داشته باشد. کارتن نقش حیاتی را در مشاغل و کسب و کار های مختلف برای ما ایفا می کند. از این رو هر شهری باید دارای یک مرکز خرید کارتن باشد تا بتواند نیاز تمامی مشاغل و کسب و کار ها به کارتن را برطرف کند. کرج یکی از پرجمعیت ترین شهرهای ایران است. این شهر به علت نزدیکی به پایتخت افراد زیادی را در درون خود جای داده است. شهر کرج به سبب نزدیکی به پایتخت از امکانات رفاهی و موقعیت شغلی مناسبی برخوردار است.

کرج یکی از شهر هایی است که فروشگاه های متعددی دارد. می دانید که بخش عمده ای از محصولات فروشگاهی با کارتن های مخصوص بسته بندی می شود. این مسائل با قرار گرفتن در کنار یکدیگر باعث می شود نیاز به یک مرکز فروش کارتن در کرج بیشتر ح شود. باید مرکز فروش کارتنی وجود داشته باشد تا بتواند با تولید کارتن های مختلف تمامی نیاز ها به کارتن را در این شهر برطرف کند. حال می خواهیم اطلاعات بیشتری را راجب مرکز فروش کارتن در کرج کسب کنیم. با ما در وبسایت کارتن پایتخت تا پایان این مطلب همراه باشید.

مرکز فروش کارتن در کرج

همانطور که از نقش فوق حیاتی کارتن در مشاغل مختلف آگاه شدید دانستید که شهر کرج یکی از پر تقاضا ترین شهر ها برای داشتن یک مرکز فروش کارتن است. مرکز فروش کارتن در کرج باید بتواند تمامی نیاز ها به کارتن از قبیل: کارتن های اسباب کشی، کارتن بسته بندی دارویی، کارتن های مورد استفاده در فروشگاه ها و لبنیات و همچنین کارتون های مورد استفاده در رستوران ها را تولید کند.

کارتن میوه

کارتن های میوه یکی از پر مصرف ترین جعبه های کارتنی در کشورمان است. این کارتن ها فقط مخصوص میوه ها هستند یکی از این دسته کارتن ها کارتن های موز هستند که به شکلی خاص طراحی می شوند. کارتن های میوه یکی از مهمترین تولیداتی است که مرکز فروش کارتن در کرج باید آنها را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد.

کارتن های میوه دو نوع می باشند. میوه هایی که می خواهند از کشور خارج شوند به کارتن های محکم نیاز دارند که میوه ها آسیب نبیند. اما میوه هایی که در در داخل کشور از این شهر به آن شهر حمل نقل می شوند به کارتن های متوسط نیاز دارند. بنابراین مقاومت کارتن ها برای میوه های درون بازار کشور و میوه های صادراتی متفاوت است. کارتن های یووه به دو دسته میوه های بازار داخلی و میوه های صادراتی کارتن های متفاوتی تولید می شود.

شرکت کارتن پایتخت به دلیل سابقه ای طولانی که در تولید کارتن های مخصوص میوه های صادراتی دارد از مهارت بسیار بالایی برخوردار است. به همین دلیل در حال حاضر شرکت کارتن پایتخت می تواند با شرکت ها اروپایی رقابت کرده و بهترین مرکز فروش کارتن در کرج باشد.

شاید تا کنون به کارتن های موز  توجه کرده باشید در ساخت این کارتن ها سوراخ هایی به دلیل اینکه موز ها خراب و گرمازده نشوند تهیه شده است. اگر گرما زده یا خراب شوند میکروب های زیادی بر روی این موز ها می نشیند به همین دلیل کارتن های موز سوراخ دار هستند.  شرکت کارتن پایتخت در این تولید این کارتن ها مهارت بالایی دارد نه تنها فقط برای میوه موز به این نوع طراحی می کنند بلکه میوه هایی که به گرما حساس هستند از این نوع کارتن یعنی کارتونهای سوراخ دار  برای بسته بندی آنها استفاده می کنند.

خرید کارتن برای میوه
کارتن برای میوه

کارتن سینگل فیس

 کارتن های سینگل فیس یکی دیگر از مهم ترین نیاز هایی است که مرکز فروش کارتن در کرج باید بر طرف کند. کارتن های سینگل فیس از سه لایه شامل دو لایه صاف و یک لایه شیاردار تولید می شود. این کارتن توسط کارتن های معمولی ساخته شده است که انعطاف پذیری بالایی دارند و به راحتی دور خود پیچیده می شوند. از این کارتن های برای مواد غذایی و  دارویی استفاده می شود به همین دلیل در برابر میکروب ها، باکتری ها، نور و گرما مقاومت می کنند. کارتن سینگل فیس را می توان حساس ترین تولید مرکز فروش کارتن در کرج دانست.

کارتن های سینگل فیس به دلیل اینکه حالت انعطاف پذیری که دارند در کارهای خودروسازی، ساختمانی و غیره نیز استفاده می شود. برای تهیه این کارتن می توانید از شرکت کارتن پایتخت کمک بخواهید.

خرید و فروش کارتن جهت اسباب کشی
خرید و فروش کارتن جهت اسباب کشی

کارتن پیتزایی

کرج یکی از خوش اب و هوا ترین نقاط کشورمان است. این آب و هوای مناسب باعث ایجاد رستوران های مختلفی در این شهر شده است. تا کنون 2 مورد از مهم ترین تولیدات مرکز فروش کارتن در کرج را دانستید حال لازم است با یکی دیگر از تولیدات پر کاربرد شرکت های کارتون سازی در کرج را بشناسید.

جعبه های پیتزایی یکی محصولاتی است که در کارخانه های کارتون سازی میزان تولیدی بالایی دارد.  از این دسته کارتون ها در فست فود های مختلف این شهر برای ارسال انواع پیتزا ها و خوراکی ها از جعبه های پیتزایی استفاده می شود. اما این جعبه های ساخته شده باید به شکلی طراحی شده باشند که به خوراکی درون آن آسیب نرساند.

برای تولید جعبه های پیتزایی مورد استفاده در رستوران ها باید از سازمان بهداشت مجوز لازم را دریافت کرد. کارتن های پیتزایی نسبت به سایر کارتون های تولیدی تفاوت هایی دارند. این کارتن ها باید درهای گیره ای داشته باشند به شکلی که اجازه خروج غذا از جعبه داده نشود. علاوه بر این جعبه های پیتزایی باید به صورتی طراحی شده باشند که کمترین نفوذ هوا به محصول برسد. رسیدن هوا به محصول باعث خرابی غذا و پایین آمدن کیفیت آن می شود.

برای خرید این جعبه ها باید کارتن های بدون درز را تهیه کنید. شرکت کارتن پایتخت با تولید کارتن های پیتزایی طبق استانداردهای سازمان بهداشت کشور توانسته مجوز های لازم برای تولید این جعبه ها دریافت کند. بنابراین لازم نیست دیگر دغدغه یافتن این جعبه ها را داشته باشید چرا که شرکت کارتن پایتخت با تولید انبوه این جعبه ها تمامی نیاز های مرکز فروش کارتن در کرج را برطرف کرده است.

جعبه کیبوردی

این جعبه های یکی دیگر از نیازهایی است  مرکز فروش کارتن در کرج باید آن را برطرف کند. این جعبه های کارتونی برای اتصال به خود نیاز به منگنه و چسب ندارند و به خود متصل می شوند. کاربرد این جعبه ها بیشتر در بسته بندی ساعت، کفش، قطعات الکتریکی و انواع قطعات الکترونیکی است. در تولید این جعبه های لازم است ظرافت های لازم به خرج داده شود تا در زیباترین حالت خود تولید شوند. هرچه زیبایی و ظرافت به کار گرفته در ساخت این جعبه ها بیشتر باشد می تواند مخاطب و مشتری بیشتری به خود جذب کند. شما برای دریافت زیباترین جعبه های کیبوردی می توانید به وب سایت شرکت کارتن پایتخت مراجعه کنید و زیباترین جعبه های کیبوردی را سفارش دهید. همچنین شرکت کارتن پایتخت این امکان را برای شما فراهم کرده تا جعبه های کیبوردی با طرح دلخواه خود را انتخاب کنید تا شرت برایتان تولید کند.

کارتن اسباب کشی

یکی از مهم ترین کاربرد هایی که کارتون دارد، تولید جعبه های مخصوص اسباب کشی است. از آن جایی که جا به جای افراد در کرج زیاد است و مردم هنگام اسباب کشی نیاز به جعبه هایی دارند که وسایل و لوازم خانه را در آن قرار دهند، تولید جعبه های کارتونی مخصوص اسباب کشی از مهم ترین بخش های تولید مرکز فروش کارتن در کرج است. این جعبه ها باید به شکلی تولید شوند که ایمنی محصولات به خطر نیفتد. هنگام حمل بار و جا به جایی کالای خانه در زمان اسباب کشی، امکان برخورد اشیای مختلف با فشار های جانبی به کارتن زیاد است. بنابراین باید جعبه هایی را تهیه کند که از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

فروش کارتن اسباب کشی در تهران
فروش کارتن در تهران

برای تهیه مقاوم ترین کارتن ها می توانید به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و با کیفیت ترین جعبه های تولید شده را تهیه کنید. در شرکت کارتن پایتخت از مواد مناسب برای تولید کارتن استفاده می شود. تمامی مراحل ساخت کارتن در این شرکت زیر نظر مجرب ترین ناظران انجام می شود. بنابراین اگر کارتونهای مخصوص اسباب کشی را از شرکت کارتن پایتخت تهیه کرده اید لازم نیست نگران آسیب دیدن محصولات به هنگام جا به جایی شوید.

در تهیه این مطلب سعی کردیم برخی از مهم ترین نیاز هایی که مرکز فروش کارتون در کرج در صدد برطرف کردن آن است را برایتان فهرست کنیم. شما می توانید برای خرید هر کدام از این دسته کارتون ها در تعداد بالا به شرکت کارتن پایتخت مراجعه کرده و سفارش خود را ثبت کنید. موفق و موید باشید.